• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

Майже 3 млн витратять на Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій

Серпень15/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

31 голосом “за” депутати міської ради на черговій 31-й сесії ухвалили Міську програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. На реконструкцію захисної будівлі ЗОШ №2, створення матеріального резерву, покращення системи цивільного захисту тощо з міського бюджету витратять 2,795 млн грн.

Нагадаємо, під час розгляду проекту в рамках засідань регламентної та бюджетної комісій Петро Приказчик, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, аргументував необхідність Програми тим, що в місті повинен бути сформований матеріальний резерв: “У нас немає ні одного протигаза, немає мотопомпи, система оповіщення населення також потребує змін”.

Окрім цього, у пояснювальній записці зазначено, що з 47 житлових будинків підвищеної поверховості інженерне обладнання системи протипожежного захисту обслуговується та знаходиться в робочому стані тільки у 21.

Під час розгляду проекту бюджетною комісією депутати були прикро вражені таким становищем. Наполягали, аби відповідні служби зайнялися інформуванням населення та ОСББ щодо можливих загроз. Окрім цього, у разі виділення коштів запрагнули звітування відділу щодо виконаних робіт через півроку.

Петро Приказчик

Під час чергової сесії зауважень до проекту рішення в депутатів не виникло, тим паче, що автори внесли поправку щодо звітування про виконані роботи двічі на рік. Зрештою, тридцять одним голосом “за” програму було ухвалено.

2, 795 млн. грн. виділять із міського бюджету на покращення системи цивільного захисту, зокрема на:

  • вдосконалення системи забезпечення техногенної та пожежної безпеки житлових будинків,
  • забезпечення засобами індивідуального захисту,
  • забезпечення оповіщення населення про виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного або воєнного (військового) характеру,
  • 1 900 млн грн передбачається на створення матеріального резерву для запобігання та локалізації надзвичайних ситуацій,
  • 800 тис грн – на реконструкцію захисної споруди ЗОШ №2.

Передбачувані обсяги фінансування програми захисту населення від надзвичайних ситуацій