• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Сапожко скасував учорашнє рішення міськради та скликає сесію на завтра

Лютий23/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні міський голова Ігор Сапожко видав розпорядження «Про призупинення дії рішення Броварської міської радиVII скликання від 22.02.2016» у частині обрання нового складу міськвиконкому. Про це стало відомо з офіційного сайту міської ради, де оприлюднено відповідне розпорядження.

У додатку до розпорядження зазначається, що на думку міського голови, учорашнє рішення депутатів про обрання нового складу виконавчого комітету було прийнято з порушенням норм регламенту Броварської міськради та чинного законодавства України. Зокрема, мер звертає увагу на ч.3 ст. 51 ЗУ «Про місцеве самоврядування», в якій йдеться про те, що до складу виконкому за посадою обов’язково має входити керуючий справами виконкому. Нагадаємо, що вчора рішенням сесії кандидатура міського голови на посаду керуючого справами  Костянтина Кузнєцова депутатами затверджена не була.

Окрім того Сапожко вважає, що вчорашнє рішення депутатів не є чинним з огляду на те, що пропозицію щодо нового складу виконкому на розгляд депутатів вніс Павло Різаненко, який є народним депутатом, а не депутатом міської ради. На думку мера, це також є підставою для призупинення рішення міської ради. Повна аргументація міського голови викладена у відповідному додатку до розпорядження.

З огляду на це, Ігор Сапожко скликає позачергову сесію на завтра, 24 лютого на 14:00.