• Сьогодні: Понеділок, 5 Грудня, 2022

З серпня гарячу воду в Броварах подаватимуть 4 дні на тиждень

Серпень04/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

вода 1Після двох місяців без гарячої води броварчани з нетерпінням чекали на 1 серпня, коли нарешті мали відновити гаряче водопостачання у нашому місті. Однак напередодні омріяного дня міська влада оприлюднила повідомлення комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» та розклеїла на під’їздах  оголошення про те, що 1 серпня о 9:00 гарячу воду включать, однак її подаватимуть непостійно, а лише 4 дні на тиждень – з четверга по неділю. У такий спосіб влада вирішила виконати доручення віце-премєра В. Гройсмана про зменшення обсягів використання природнього газу на 30 %.

Проте, як свідчать коментарі броварчан у фейсбук-групі “Бровари,” далеко не всім мешканцям пощастило насолодитись комунальним благом гарячого водопостачання ні першого, ні другого серпня. Інтернет-користувачі, які з самого ранку з надією відкручували гарячі крани, мусили з сумом констатувати, що з них продовжує текти холодна вода. А тим часом лічильники порахували ці кубометри по новому тарифу. «Чому я повинен платити за холодну воду як за гарячу?», – обурювався мешканець вулиці Короленка.

гаряча вода

Обурені броварчани стали критикувати міського голову  Ігоря Сапожка за невідповідність слів і діла, за яке броварчани будуть змушені платити з власної кишені. На захист мера кинулись колишня працівниця виконкому Яна Івасик та відома радниця Ігоря Васильовича Клавдія Сдобнякова. Після появи цих двох осіб у групі «Бровари» під записом почався справжній шквал коментарів. Замість обговорення наболілої теми про гарячу воду розмова перейшла у формат особистих образ та погроз.

Втім, користувачі не надто зважали на “виконкомівські” коментарі. Спостережливий користувач зауважив, що доручення Гройсмана зменшити використання природнього газу на 30% мало б стати підставою не скорочення днів подачі гарячої води, а пошуків альтернативних видів палива, зменшення енерговитрат тощо. Натомість, «Броваритепловодоенегрія» протрактувала доручення віце-прем’єра по-іншому, вважає броварчанин.

вода

Під вечір 1 серпня мер Сапожко констатував на своїй фейсбук-сторінці, що в місті розпочато надання послуг централізованого гарячого водопостачання, однак навіть у коментарях до його запису броврачани стали повідомляти адреси, де гаряча вода так і не з’явилась.

Сапожко коментарі

Нагадаємо, з 1 червня броврачани були змушені обходитись без гарячої води. А з 1 серпня почали діяти нові тарифи на водопостачання та водовідведення.

Слід зазначити, що мешканцям столиці повністю припинили подачу гарячої води.