• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Позачергові зміни до бюджету: замість благоустрою міста – 4,6 млн грн на ремонт парку?

Березень17/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Ще не стихли пристрасті після позачергової сесії міськради, яка пройшла у вівторок та на якій зі скандалом затвердили новий склад виконкому й виділили додаткових 12 млн грн на ремонт шляхопроводу на Торгмаш, як міський голова скликав на завтра друге за тиждень екстренне засідання депутатів. Цього разу на розгляд представників громади виноситься одне єдине питання – внесення змін до бюджету Броварів на 2016 рік. Сесія розпочнеться 18 березня о 16:00 в малій залі засідань виконкому на вул. Гагаріна, 15.

Проектом рішення, яке включене до порядку денного, пропонується перерозподілити кошти між загальним фондом та бюджетом розвитку, а також прилаштувати частину вільних залишків та прийняти субвенцію за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Зокрема пропонується скоротити статтю витрат «Благоустрій міста» (Управління житлово-комунального господарства) на 5 771 000 грн. Частину цих коштів – 1 176 501 грн – планують перекинути на статтю «Професійно-технічні заклади освіти» (Управлінню освіти і науки), решту 4 594 499 грн – до спеціального фонду на реалізацію проекту «Капітальний ремонт з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога» в м. Бровари Київської області».

Решту суми, яка потрібна на цей дороговартісний проект, беруть за рахунок вільного залишку бюджетних коштів у сумі 4 550 056 грн та субвенції за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі 9 144 555 грн на реалізацію проекту «Капітальний ремонт з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога» в м. Бровари Київської області».

Нагадаємо, на позачерговій сесії 26 лютого депутати Броварської міської ради ухвалили рішення про співфінансування капітального ремонту центрального парку у рівних долях – 50 % на 50%. Загальна вартість проекту, який затвердили депутати – 18,2 млн грн.  При цьому окремі депутати на засіданні виступали проти ухвалення цього рішення і просили відкласти його на довивчення, оскільки проект капітального ремонту не було надано депутатам для ознайомлення, крім того, він не був обговорений з громадськістю.

Лише через кілька тижнів після сесії проект ремонту парку було оприлюднено.