• Сьогодні: Неділя, 25 Вересня, 2022

АНОНС: 25 грудня на 4-й сесії депутати ухвалюватимуть бюджет Броварів на 2016 рік

Грудень23/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї п’ятниці о 14:00 в малій залі виконкому відбудеться 4-та позачергова сесія Броварської міської ради. Єдине питання порядку денного – ухвалення бюджету міста на 2016 рік. Про це йдеться у сьогоднішньому розпорядженні міського голови.

Варто відзначити, що погодження головного кошторису Броварів на наступний рік тривало протягом усього минулого тижня. У понеділок, 14 грудня, зі скандалом відбулись так звані “бюджетні слухання” за участю мера та депутатів. Вже наступного дня міськрада оприлюднила проект рішення “Про бюджет міста на 2016 рік”. Протягом тижня також тричі засідала ще офіційно не затверджена на той час “бюджетна комісія”.

Сьогодні ж ця комісія зібралась вже офіційно. Зі слів присутніх, і до цього дня всі питання не вдалось узгодити. Тому дорадчий орган проведе засідання також завтра, 24 грудня, одразу після закінчення закінчення 3-ї чергової сесії Броварської міської ради. Точний час учасники не називають.

Image00002
Із сьогоднішнього засідання “бюджетної комісії”

До слова, завтрашнє пленарне засідання сесії оголошене на 10:00. Однак швидкого фіналу депутати не прогнозують. Адже на розгляд винесли понад 48 питань. До того ж, деякі з пунктів порядку денного доведеться розглядати ретельно. Такий висновок можна зробити зокрема із результатів сьогоднішнього офіційного засідання “земельної комісії”.

Внаслідок майже 5-годинного обговорення та голосування голова комісії Василь Кочубей переніс близько семи пунктів безпосередньо на розгляд сесії. Причиною стала відсутність кворуму – 4-ро із 8-ми депутатів покинули залу. Серед питань, які не розглянули – земельні, майнові та про перейменування вулиць.

Фото – Дмитро Карпій