• Сьогодні: Субота, 4 Лютого, 2023

Довірена особа Федоренка вимагає вибачень у «Свободи» за «приниження гідності «Партії регіонів»

Жовтень09/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

semen4На Покрову у Броварах відбудеться черговий суд над районною організацією партії «Свобода» – цього разу проти «свободівців» позивається «регіонал»  Віктор Семенюк у зв’язку з «приниженням честі й гідності Партії регіонів» та його, як члена даної партії.

«Цинічні вислови щодо діяльності Партії регіонів», на думку позивача, лунали з вуст активістів «Свободи» під час останньої акції на підтримку захисників парку «Перемога»Олега Шевчука, Миколи Смірнова та Руслана Ткаченка – котрих вже четвертий місяць судять за звинуваченнями в «хуліганстві». Організаторам пікетування 10 вересня нещодавно також висунули офіційні звинувачення в «груповому хуліганстві». Тепер же «свободівців» хочуть ще й змусити публічно вибачитися під «регіоналами».

Позивач Віктор Семенюк стверджує, що йому, як члену ПР (а так само і всій партії) було завдано значних немайнових збитків: вислови учасників акції “зашкодили його діловій репутації, порочать честь та гідність члена «Партії регіонів». Зокрема Віктор Андрійович звертає увагу на безпідставні, на його думку, звинувачення в корупційних діяннях регіоналів: на переконання позивача, такими є вислови «тренування по боротьбі з корупцією», «акція по боротьбі з корупцією», «берете рушницю і цілите в корупцію». Як зазначає Семенюк в своїй позовній заяві, дані слова, виголошені на фоні символіки «Партії регіонів» дають йому підстави сприймати це на свою адресу як члена президентської партії.

pg1pg2

photopg4pg5

Слід зазначити, що Віктор Андрійович Семенюк – це той самий громадянин, який звернувся із заявою про злочин до броварської міліції відразу після акції протесту 10 вересня під броварським судом. Саме на його заяві базувала постанова слідчої Тетяни Герасименко, в якій та обвинувачує «ударівця» Сергія Батюка та «свободівця» Сергія Нечипоренка в «хуліганстві за попередньою змовою».

semen5

«Маєш право знати» вдалося з’ясувати, що член «Партії регіонів» Віктор Семенюк під час парламентських виборів 2012 року був довіреною особою кандидата в народні депутати Сергія Федоренка, а саме «масажиста Азарова» активісти «Свободи» та «УДАРу» звинувачують в переслідуванні захисників парку «Перемога». Окрім того Семенюк є керівником ТОВ «Агротехпроект» – фірми, зареєстрованої за адресою м. Бровари, вул. Воїнів Інтернаціоналістів 17, кв.1. За тією ж адресою зареєстроване Державне підприємство “Український інститут сільськогосподарських аерофотогеодезичних вишукувань” – це підприємство надає послуги з виготовлення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

photo (1)

Автор зв’язався з Віктором Семенюком аби дізнатися, що саме його обурило в діях «свободівців» під час акції 10 вересня. Зі слів позивача, основні його претензії стосуються форми, в якій відбувалось пікетування: «Мене особисто як громадянина обурило те, що ці активісти зробили багато незручностей для перехожих: вони перекрили дорогу, молоді мами з дітьми змушені були виходити на трасу, аби обійти пікет. Крім того, хтось міг і злякатися тієї рушниці: не обов’язково всі могли подумати, що вона іграшкова». Також Семенюку не сподобалася окрема атрибутика, що використовувалась під час акції: «Ну що це за мішені, по яким стріляли? Я маю на увазі, що там були написані слова «Президент», Прем’єр-міністр. Це неприпустимо».  

На запитання, як саме, на його думку, тепер мають вибачитись активісти «Свободи», позивач відповів, що хоче почути вибачення у публічній формі: «Так само, як вони тоді під судом виступали – нехай тепер так само публічно і спростовують ту інформацію». Віктор Семенюк у телефонній розмові запевнив, що обов’язково прийде на судове засідання 14 жовтня.

Richnitsya-postrilu-Zaporozhtsya-5

У свою чергу голова Броварської районної організації партії «Свобода» Олег Шевчук, який є обвинуваченим по справі демонтажу паркану ПП «Феско» в парку «Перемога» 25 травня вважає даний цивільний позов продовженням репресій громадських активістів з боку людей Сергія Федоренка. «Зрозуміло, що цей позов, так само як і обидві справи за «хуліганство» проти інших наших активістів – це продовження переслідувань всіх активних броварчан, які стали на захист центрального міського парку. Те, що і позов, і заява до міліції написано однією людиною – довіреною особою «масажиста Азарова» на останніх виборах – це яскрава демонстрація репресивного тиску «Партії регіонів», чергова акція залякування людей з боку чинної влади». 

Шевчук зазначив, що «свободівці» не мають наміру вибачатися перед «регіоналами» за звинувачення останніх в корупції: «Про які вибачення може йти мова, коли навіть міністр внутрішніх справ Захарченко привселюдно заявляє, що за останній час до відповідальності за корупцію було притягнуто понад 80 членів «Партії регіонів», а про наявність корупціонерів у владі говорить і Президент Янукович?».

Голова районної «Свободи» також повідомив, що активісти планують чергову акцію протесту на Покрову – саме 14 жовтня об 11:00 у броварському суді відбудеться розгляд справи за позовом «регіонала» Віктора Семенюка проти «свободівців».

 • avatar
  Pavlik
  9 років тому

  Принизити гнидність вурдалаків з пр , неможливо . Ще ті п’явки . Після зміни влади , треба буде добре трусонути це УІСГАФГВ . Тільки за генделик в парку “Перемоги” вже пятачок майоріє.

 • avatar
  Юрій
  9 років тому

  Хвороба ФЕМІДОМАНІЯ в Броварах прогресує!

 • avatar
  олег шевчук
  9 років тому

  Якщо зрівняти фото на партійному квитку з фото біля суду то видно що життя в нього покращилось.

  • avatar
   gala
   9 років тому

   Не треба порівнювати, то двоє різних людей.

   • avatar
    Andriy Kachor
    9 років тому

    Ви в цьому впевнені?

    • avatar
     gala
     9 років тому

     на 100% впевнені, виправляйе.

     • avatar
      Andriy Kachor
      9 років тому

      Дізнаємось точно вже 14 жовтня – Семенюк обіцяв прийти на суд, тоді й пересвідчимось.

     • avatar
      олег шевчук
      9 років тому

      ви особисто знаєте цих людей

     • avatar
      gala
      9 років тому

      Знаю Семенюка, тому і стверджую, що на іншій фото не він.

     • avatar
      Andriy Kachor
      9 років тому

      Припустимо, що все саме так. Зрештою, я в тексті не стверджую, що люди на обох фото – одна особа. Але схожість фото присутня, водночас Семенюк стверджує, що був на акції, активісти зі “Свободи” також підтверджують, що це він. На жаль, Ваш екаунт – анонімний, а я звик більше довіряти людям, особу яких можна встановити. Якщо ж з’ясується, що Семенюк не був присутній на акції, але в міліцейських допитах стверджував, що перебував там – це ще цікавіше: ми ж маємо відеозапис тих подій. У будь-якому разі, в понеділок все з’ясується достеменно.

 • avatar
  Roma05111977
  9 років тому

  Це не він