• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

За «хуліганство» у броварському суді прихильникам Віталія Запорожця загрожує від 2 до 5 років ув’язнення

Червень13/ 2012
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Затримані в залі суду у день розгляду справи Віталія Запорожця поки знаходяться на волі. Про це «Маєш право знати» повідомив один із затриманих Микола Коханівський. Його, а також представників ВО «Свобода», які брали участь у подіях 30 травня 2012 року, у якості свідків викликали на допит. Посилаючись на 63 статтю Конституції, додаткові свідчення Коханівський надавати відмовився. Пан Микола також розповів, що прокуратурою м. Бровари порушено Кримінальну справу за ч. 3 статті 269 ККУ – «хуліганство». Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 2 до 5 років.

За словами представників громадських організацій та об’єднань, що підтримують Віталія Запорожця, зараз ведеться розслідування інциденту, що стався 30 травня під час перерви у судовому засіданні по справі Віталія Запорожця. Нагадуємо, що того дня відбулись сутички між пікетувальниками й правоохоронцями, внаслідок чого було затримано 7 людей, однак до кінця дня їх усіх відпустили.

Микола Коханівський також заявив, що 18 червня, коли відбудеться чергове судове засідання, прихильники Віталія Запорожця знову зберуться під стінами суду. Це також підтвердили представники ВО «Свобода» та Братство св. Луки. Координатор Комітету визволення політв’язнів висловив сумнів відносно повторення сценарію 30 травня. «Я думаю, що охорону посилять вчетверо і сутичок не повинно відбутися», – сказав Коханівський.

 • avatar
  Guest
  10 років тому

  “да здравствует наш суд,самый гуманный суд в мире”.ну це вже повний капець!хуліганство… я не виправдовую і не звинувачую В.Запорожця,але “довічне” для нього-це реально забагато!якщо хтось пам”ятає,в одній військовій частині в Броварському районі офіцер убив офіцера,так вбивці хотіли дати 5 років,так як в нього мала дитина і буцімто хвора мати,але потім змінили рішення на умовних 5 років.що саме цікаве,що й таке рішення скасували і його просто перевели в іншу частину і така людина досі має доступ до зброї!!!коротенько про те,як це сталося.покійний офіцер прийшов на підпитку в казарму і там счинилася суперечка з тим вбивцею.в результаті якої була вбита людина.але саме цікаве те,що той вбивця неодноразово поводив себе неадекватно,були випадки,коли він погрожував зброєю солдатам,поводив себе небезпечно і був такий випадок,коли цей офіцер-вбивця мало не “викинув” з балкона командира тієї ж самої військової частини… от вам і справедливість тепер…

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   “був такий випадок,коли цей офіцер-вбивця мало не “викинув” з балкона командира тієї ж самої військової частини” – маєте на увазі Животовського?

 • avatar
  Alice
  10 років тому

  Я не зрозуміла з поста, чи тих дівчат, що зфотографовані на першому фото та що є членами Братства св. Луки, також наміряються притягувати до кримінальної відповідальності? 

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   Чкраз про них і йдеться в першу чергу

   • avatar
    Alice
    10 років тому

     Тобто притягують не лише членів ВО “Свобода” та Коханівського?

    • avatar
     Alina Dyachenko
     10 років тому

     Ні, членів “Свободи” та Коханівського викликають як свідків. А до відповідальності у першу чергу хочуть притягнути дівчат з Братства Луки. Але зі статусом свідків також маніпулюють, каже Коханівський: то його викликають як свідка, то він уже підозрюваний…