• Сьогодні: Четвер, 27 Січня, 2022

Нападнику на броварського таксиста дали 14 років з конфіскацією. ВІДЕО

Січень20/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні у Броварському міськрайонному суді пройшло засідання, на якому розглядалася справа Шитого Сергія, якого звинувачували у замаху на вбивство таксиста Михайла Артемчука. Судді винесли обвинувачуваному вердикт: 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна та сплатою 1.5 млн грн збитків.

шитий суд
Сергій Шитий, злочинець

Нагадаємо, драматичні події відбувалися рік тому: 12 лютого 2015 року злочинець застрелив та викинув таксиста в полі, залишивши стікати кров’ю. Згодом катався на його автівці, а коштовні речі разом з подільниками, злочинним подружжям, продавав. Колеги потерпілого, таксисти, шукали Михайла два дні, аж поки не затримали вбивцю, який показав місцезнаходження зниклого. 27-річний хлопець, ледь живий, відморозив кінцівки, але, на щастя, таки вижив.

xKJTcAuln6M-768x1024
Жертва нападу, 27-річний Михайло Артемчук дві доби стікав кров’ю, лежачи на снігу без свідомості та з двома кульовими пораненнями голови. Нападник Сергій Шитий був упевнений, що вбив чоловіка, а відтак забрав у того цінні речі та намагався продати

Проте на цьому справа не скінчилася: після затримання злочинців виникли небезпідставні побоювання, що справу проти них “прикриють”, тож невдовзі під броварським міськвідділом міліції відбувся мітинг. Люди вимагали справедливого розгляду зухвалого злочину – тоді справу предали в Київський главк.

“Завдяки цьому та прискіпливій увазі преси та громадськості до справи, її вдалося довести до переможного результату, – впевнений Сергій Костира, адвокат, представник потерпілої сторони, родини Артемчуків. – По цій справі неоднорозово проводилися експертизи, які в інших випадках навіть і не проводять”.

костира
Сергій Костира

Судове засідання щодо подружжя Дереча, яке знало про злочин та допомагало збувати вкрадені в таксиста речі, відбудеться згодом. Адвокат припускає, що вони отримають 5 років умовно.

На сьогоднішньому засіданні були присутні родичи потрепілого, родичів же Шитого не було. Вони навіть не позвонили і не вибачилися за те, що наробив їхній хлопець, нарікають родичі Артемчука.

батько
Батько та тітка Михайла Артемчука
жінка
Жінка Михайла Артемчука

Фото – автора та Сергія Костири, відео – Тетяни Даценко