• Сьогодні: Середа, 23 Червня, 2021

Завтра «МПЗ» здійснить пряму відеотрансляцію акції протесту під броварським судом

Серпень12/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Youtube_afp13 серпня, під час пікетування броварського суду, де розглядатимуть справу проти захисників парку «Перемога», «МПЗ» здійснюватиме онлайн-відеотрансляцію. Всі події, що відбуватимуться під час процесу над активістами «Свободи», яких хочуть засудити до кількох років  ув’язнення за демонтаж незаконно встановленого паркану в парку «Перемога», транслюватимуться наживо на каналі «Маєш право знати».

У такий спосіб ми хочемо запровадити регулярні «живі» відеотрансляції суспільно-важливих подій нашого міста, щоб показувати те, що відбувається, у режимі «прямого ефіру». Ми сподіваємось, що така практика додасть нашим репортажам максимальної об’єктивності, адже прямий ефір виключає будь-які можливості для перекручування фактів як з боку журналістів, так і з боку недоброзичливців.

Крім того, наше видання переконане, що запровадження «живих» відеотрансляцій (особливо з акцій протесту) стане стримуючим фактором для представників влади та правоохороців, а також можливих провокаторів, і додатково «закликатиме» їх не вдаватись до насилля чи  порушувати закон в інший спосіб. Це, в свою чергу, убезпечить як громадських активістів, так і журналістів від застосування проти них насилля з боку міліції та агресивно налаштованих громадян. Проте головною метою в цьому випадку є досягнення найбільшого рівня журналістської неупередженості та якості наших інформаційних матеріалів.

Також, звісно, ми хочемо, щоб наші читачі найпершими та максимально оперативно дізнавались новини і могли стежити за суспільно важливими подіями у “реальному часі”.

Підписуйтесь на наш Ustream-канал та вмикайте його завтра о 10:00.