• Сьогодні: Вівторок, 25 Січня, 2022

13 серпня відбудеться судилище над районними Броварськими свободівцями

Серпень12/ 2013
avatar
Прес-служба ВО Свобода

Броварська партійна районна організація

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

13 серпня о 10:00 год. відбудеться судилище над районними Броварськими свободівцями: Олегом Шевчуком, Миколою Смірновим, Русланом Ткаченком,які виступили проти свавілля влади в Броварах, режиму внутрішньо-окупаційної системи: 25 травня 2013 року відбили на користь громади землю за що ниніможуть бути загратовані!.

Активістам, загрожує два-три роки ув’язнення. Місцева районна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” проведе акцію 13 серпня о 10:00 на підтримку побратимів.

Запрошуємо усіх свідомих патріотів, небайдужих підтримати націоналістів, прийти на захід, показати окупантам що українець господар у власній країні! Та стати на захист своєї землі та волі.

Суд відбудеться за адресою: м. Бровари, вул. Воз’єднання,1 Броварський міжрайоннний суд. Їхати з Києва від метро “Лісова” машрутками до зупинки «супермаркет перехрестя(спар)».

Довідкова інформація за номером:0984756197; 0630420692 .

Довідка: 25 травня 2013 року в Броварах міліціянти та особи кримінальної зовнішності скоїли напад на мирну толоку проти розбазарюванн якомунальної землі в міському парку “Перемога”. Броварська районна організація ВО “Свобода”, що виступила співорганізатором заходу, повідомила про масове побиття людей.

Докладніше:http://www.kyiv.svoboda.org.ua/diyalnist