• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

У складі броварської окружної виборчої комісії шість замін та новий голова

Вересень04/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

З моменту утворення у складі окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 97 відбулось шість замін. Офіційна причина у всіх замін одна – “у зв’язку із внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії“. У результаті цих змін до складу ОВК увійшли двоє членів броварської територіальної виборчої комісії, які працювали на місцевих виборах-2010, Олександр Грицай та Роман Мацанюк, який став новим головою ОВК по квоті партії “Братство”.

Про першу заміну ми вже писали у матеріалі про перше засідання ОВК, яке відбулось 29 серпня 2012 року. У цей день постановою ЦВК № 645 була змінено секретаря комісії: замість Федорової Людмили Миколаївни, 1970 року народження, до складу комісії було включено Сіданіча Максима Олександровича, 1985 року народження (квота Політичної партії України “РУСЬ ЄДИНА”).

1 вересня 2012 року постановою ЦВК № 709 було здійснено ще дві заміни: Харкова Руслана Валерійовича, 1990 року народження, було замінено на голову броварської територіальної виборчої комісії, яка працювала  на місцевих виборах у 2010 році, Грицая Олександра Валерійовича, 1978 року народження (квота Політичної партії “Союз анархістів України”), а Кравченко Галину Степанівну, 1984 року народження, було замінено на Греня Віталія Вячеславовича, 1986 року народження (квота Християнсько-демократичної партії України).

Та найважливіша заміна відбулась вчора, 3 вересня: поставою ЦВК № 737 було замінено голову комісії Сємєрєй Світлану Сергіївну, 1987 року народження, на Мацанюка Романа Вікторовича, 1980 року народження (квота Всеукраїнської політичної партії “БРАТСТВО”). Також цією постановою було замінено ще двох членів ОВК: Кулібабу Олену Олександрівну, 1976 року народження, замінено на Жеребцова Сергія Валерійовича, 1966 року народження (квота Партії “Руський блок”), а Фурдигу Оксану Олександрівну, 1981 року народження, замінено на Щербакову Катерину Валентинівну, 1982 року народження (квота Політичної партії “Руська Єдність”).

УВАГА! Наступне засідання ОВК призначене на сьогодні, 4 вересня 2012 року, 20:00 за адресою: вул. Кірова, 92, приміщення броварського міськрайонного Центру зайнятості.

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, частина Броварського та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, робота виборчих комісій, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.

 • avatar
  Cnhtkjr Art
  11 років тому

  Фигуры на шахматной доске неверно расположены. Такая ситуация просто невозможна.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   11 років тому

   Ну це зрозуміло, що пішак Мацанюк дивно зайняв позицію ферзя, а ферзь Грицай дивненько замаскувався під пішака. Ну що ж, час покаже, що там за гру вони задумали…

   • avatar
    Cnhtkjr Art
    11 років тому

    Да, и теперь становится интересно: как пешка смогла начать угрожать королю, если еще не предприняла ни единого шага? Король сам подошел под “удар”?

 • avatar
  Олег Дмитриенко
  11 років тому

  Скоро почти все фигуры станут одного цвета

 • avatar
  Alina Dyachenko
  11 років тому

  Інформація про новопризначеного голову ОВК з відкритих джерел – на сайті вакансій http://www.work.ua/resumes/1296021/

  Мацанюк Роман Викторович
  Менеджер по продаже автомобилей, от 8000 грн./мес., полная занятость

  Дата рождения:30 ноября 1980 (31 год)

  Дополнительное образование2000-2001 – Edgware Academy of Language and Computer Science

  РекомендацииClive Franklin, Avon Autobahn, Managing Director.тел.: +447900141412, [email protected]
  Richard Berbich, Bristol Trade Centre, Managing Director.тел.: +441179552240

  Дополнительная информацияМацанюк Роман ВікторовичАдреса: м.БровариСімейний стан: одружений (син 3 роки)
  Мета – Отримати посаду «Консультант з продажу автомобілів»
  Досвід роботи11/2011г. – до сьогодні. Компанія з продажу побутової техніки “Технополіс” (Бровари, тел. [просмотреть контакты]). Посада – продавець-консультант (ТВ)Головні обов`язки:•якісна консультація клієнтів;•демонстрація і продаж техніки;•виконання планів продаж;•зробити з відвідувачів прихильників компанії.
  04/2011г. – 09/2011г. Компанія з продажу автомобілів “Cash 4 Cars” (Брістол, Великобританія).Посада – супервайзер.
  11/2009г. – 03/2011г. Консалтингова компанія “Paradigm Consulting Group” (Київ, тел. [просмотреть контакты]).Посада – представник компанії “Samsung”. Головні обов`язки:•формування позитивного іміджу компанії;•збільшення продажів продукції;•робота з продавцями-консультантами;•моніторинг цін продукції “Samsung” і конкурентів;•складання звітів про продажі та акції.
  06/2008г. – 04/2009г. Компанія з продажу вентиляційного обладнання “Вента-Плюс” (Київ, тел. [просмотреть контакты]). Посада – менеджер з продажу. Головні обов`язки:•підбір вентиляційного устаткування за проектною документацією;•замовлення устаткування у постачальників;•контроль виконання замовлень постачальником; •разширення клієнтської бази і контроль продажів.
  10/2007г. – 07/2009 Приватний підприємець (Бровари, тел. [просмотреть контакты]). Вендінг бізнес. Посада – директор. Головні обов`язки:•стратегічне та оперативне планування;•проведення переговорів та укладання договорів;•ведення бухгалтерскої документації;•робота з постачальниками.
  05/2006г. – 07/2007г. Компанія з продажу автомобілів “Росавто” (Київ, тел. [просмотреть контакты]).Посада – менеджер з продажу (керівник напрямку Fiat). Головні обов`язки:•консультування клієнтів та продаж автомобілів кінцевому споживачу;•продаж у кредит;•замовлення автомобілів у імпортера;•контроль документації.
  Освіта 1998г.-2003г. «Бучацький інститут менеджменту та аудиту», економічний факультет за спеціальністю “Менеджмент організацій”. Отримав червоний диплом про вищу освіту та здобув кваліфікаціюменеджер-економіст.2000г.-2001г. «Edgware Academy of Languages and Computer Science» (London) , General English (Intermediate level).
  Додаткова інформація
  Впевнений користувач Microsoft Word, Excel, Power Point, Outlook; Internet.Мови: українська, російська – вільно; англійська – спілкування (розмовна), письмова – Intermediate level. Водійські права кат.«Б» (стаж 11 років). Хобі – футбол, волейбол. Особисті якості: Цілеспрямованість, відповідальність, здатність до навчання, стресостійкість, неконфліктність, комунікабельність, наполеглевість.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   11 років тому

   Серйозна біографія! Продавець-консультант (ТВ), знання Word, Excel, Power Point, Outlook та ще й Internet!

 • avatar
  Pavlo Rizanenko
  11 років тому

  Хтось би з журналістів не полінувавася б та порівняв склад ОВК з складом Броварського ТВК на місцевих виборах 2010 року. Там скільки співпадаючих прізвищ. От ще б не хотілось щоб і їх дії співпадали, бо та ТВК себе дуже негарно зарекомендувала. А й ті нові обличчя, при більш детальному аналізі, виявляється в переважній більшості повязані з службовцями міськради. Там навіть є сімейна пара :-)  

  • avatar
   Alina Dyachenko
   11 років тому

   Це можна зробити тут, у коментарях – дати контекст, а журналістів, які можуть про це написати, у Броварах не так вже багато, а тем та інформаційних приводів значно більше, щоб все встигнути.