Сьогодні команда місцевих журналістів випустила в інтернет-ефір перший телесюжет Броварського Громадського Телебачення – репортаж про нещодавній концерт панк-рок гурту BRUTTO в ТРЦ «Термінал». Паралельно з цим “Громадське. Бровари” запускає власний YouTube-канал та офіційні представництва у соціальних мережах: Фейсбуці, Вконтакте, Твітері та Інстаграм. Коли буде офіційна презентація нового мас-медіа у Броварах, творча група наразі не повідомляє та зазначає лише, що “остаточне розкриття інтриги – вже найближчим часом”.
Зокрема журналіст Андрій Качор пише у фейсбук-групі “Бровари”: “Ну от, власне, інтрига розкрита на 87%. Перший сюжет першого незалежного броварського телебачення – Громадське Бровари. Символічно, що стартовим матеріалом каналу став сюжет про білоруських “парубків моторних” – потужних, талановитих і нестримних BRUTTO на чолі з Міхалком. Думаю, Громадське Бровари матиме з ними дещо спільне!”
Нагадаємо, запуску нового телеканалу у Броварах передувала низка партизанських акцій («анонімний» банер на вході до парку «Перемога» та вірусне відео).
Команда “Маєш право знати” вітає колег з дебютом, сподівається на цікаві, збалансовані та якісні телесюжети про події у Броварах, а також очікує на запрошення на офіційну презентацію Броварського Громадського Телебачення.