• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

ЦВК зареєструвала у 97 окрузі кандидата від об’єднаної опозиції Олега Кищука та кандидатів від партій «Віче» та «Держава»

Серпень09/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вчора Центральна виборча комісія винесла постанову про реєстрацію кандидатів у народні депутати, висунутих політичною партією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в одномандатних виборчих округах. У виборчому окрузі № 97 кандидатом зареєстровано Олега Кищука. Також постановами від 7 серпня зареєстровано кандидатів від політичної партії «Держава» та «Віче» – Ларису Мотрич та Андрія Супруна.

Кищук Олег Євгенович, народився 18 жовтня 1976 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Зареєстрований постановою ЦВК від 08.08.2012 № 203 (додаток 10).

Мотрич Лариса Михайлівна, народилася 31 грудня 1962 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідуюча відділом навчальних закладів, управління освіти Броварської міської ради Київської області, безпартійнa, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “Держава”. Зареєстрована постановою ЦВК від 07.08.2012 № 191 (додаток 2).

Супрун Андрій Васильович, народився 10 липня 1983 року в місті Бровари Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, КП “Бровари-землеустрій”, безпартійний, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія “Віче”. Зареєстрований постановою ЦВК від 08.08.2012 № 190 (додаток 2).

Разом з цими кандидатами на даний момент згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Центрвиборчкому, по мажоритарному округу № 97 зареєстровано 15 осіб, з них 5 кандидатів у порядку самовисування (Олег Іваненко, Микола Семеняка, Сергій Шапран, Олександра Ярошенко та Дмитро Ратніков) та 10 кандидатів від політичних партій(Володимир Галицький (Комуністична партія України), Олена Крупа (Молодіжна партія України), Ольга Єрухимович («Народна ініціатива») та Хазар Думан Огли Аскєров («Соціалістична Україна»), Сергій Федоренко (Партія регіонів), Оксана Мельник («Солідарність жінок України»), Сергій Бакал (Ліберальна партія України), Олег Кищук («Батьківщина»), Лариса Мотрич («Держава»), Андрій Супрун («Віче»).

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, Броварський та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.