• Сьогодні: Вівторок, 18 Січня, 2022

У центрі Броварів невідомі молодики вкрали стійки з агітацією кандидата Кищука – ВІДЕО

Вересень14/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вчора вранці у Броварах на бульв. Незалежності біля міського культурного центру “Прометей” невідомі особи викрали 10 агітаційних стійок єдиного кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції, висуванця партії “ВО «Батьківщина» Олега Кищука. Про це кандидат повідомив у своєму блозі на сайті “Кореспондент”.

«Семеро молодиків спортивної зовнішності налетіли на стійки. Нахабно їх вирвали і погрузили у вантажівку. Автомобіль зі стійками поїхав в одному напрямку, а самі молодики сіли в легковий автомобіль і зникли в іншому», – розповів Кищук.

Молодиків у «роботі» вдалось зазняти на відео:

Кандидат заявив, що ці ж люди кілька днів тому порізали ножами його агітаційні білборди. «Події останніх днів у Броварах свідчать про те, що влада в особі мера Ігоря Сапожка оголосила опозиції війну без правил. В тому числі й мені, як кандидату. Цьому є лише одне пояснення – ми відкрито і публічно заявили про те, що мер «кришує» гральний бізнес і навели конкретні факти цього», – підкреслив Олег Кищук.

Він також зазначив, що після ранкових подій зі стійками написав у міліцію заяву про злочин, але правоохоронці ніяк не відреагували на це.

За слоаами кандидата, це вже не вперше його агітаційні стійки викрадають. Минулого разу подібний інцидент стався у районі “Розвилки”, тоді люди, які відвезли стійки у невідомому напрямку, назвались працівниками комунальних служб.