• Сьогодні: Четвер, 9 Грудня, 2021

“ЛІГА”: В окрузі № 97 у день виборів працюватиме більше 100 міжнародних спостерігачів

Жовтень27/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У зв’язку з гострою передвиборною ситуацією в броварському виборчому окрузі № 97 (Київська обл.) в Бровари прибула група іноземних спостерігачів із США, Данії, Польщі та Росії, чисельність якої перевищує сто чоловік. Про це повідомляє інформаційне агентство “Ліга. Новини“.

До складу групи спостерігачів увійшли відомі захисники принципів демократії і прозорості виборчого процесу: екс-депутат парламенту і колишній доповідач моніторингового комітету ПАРЄ по Україні Ханне Сіверінсен (Данія), екс-президент Християнсько-демократичної молоді і кандидат у депутати Європарламенту Філіп Хове Крістенсен (Данія) , президент організації спостереження SILBA, політичний радник Ліберальної партії, радник фракції в парламенті Йенс-Крістіан Лутков (Данія), суддя Федерального суду США, юрист, політичний і громадський діяч, доктор права, професор, автор наукових досліджень і публікацій про виборче право України Богдан Футей (США), президент фонду “Компанія кресових” Томаш Рола (Польща) та інші.

Нагадаємо, за округ № 97, де від Партії регіонів балотується Сергій Федоренко, а його політичним опонентом є представник УДАРу Павло Різаненко, розгорнулася боротьба. За словами Різаненка, його неодноразово намагалися зняти з виборів, подаючи позови в суд про нібито його невідповідність вимогам до кандидата, оскільки він є основним суперником кандидата від ПР Федоренка. Судові рішення були винесені на користь кандидата від УДАРу.

Джерело:  “Ліга. Новини

Також, нагадаємо, що у день виборів у нашому виборчому окрузі спільний екзіт-пол проведуть Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS, компанії TNS в Україні та GFK Ukraine.