• Сьогодні: Вівторок, 18 Січня, 2022

У Броварах під стінами міськради мітингувала опозиція та влада. Через міліцейський кордон

Квітень09/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Зранку понеділка, 9 квітня, під стінами броварської міської ради розпочався протестний мітинг, організований місцевими осередками опозиційних партій. Активісти виступали проти незаконних, на їхню думку, дій броварської районної влади щодо місцевих підприємців. В своїх виступах опозиціонери наголошували, що місцева влада спільно з прокуратурою переслідує місцевих активістів за політичні переконання, намагаючись тиснути на їхній бізнес. Приводом до акції стала ситуація з Олегом Кищуком – депутатом броварської районної ради, на чиїх підприємствах була здійснена незаконна, на думку протестуючих, перевірка контролюючих органів, під час якої начебто постраждав народний депутат від «БЮТ» Бондарєв. На мітинг прийшли активісти ВО «Батьківщина», «Фронту Змін», Народного Руху України та партії «Наша Україна», загалом близько сотні людей.

 

Водночас з іншого боку був організований контрмітинг ( на ньому зібралось близько 20 активістів), учасники якого тримали в руках прапори Партії Регіонів. Люди під біло-синіми стягами висловлювали свою підтримку діям влади, водночас звинувачуючи Кіщука в «розкраданні землі». На мітингу провладної партії були помічені броварські чиновники, а також активісти провладних молодіжних організацій, студенти броварських вузів, працівники освіти з міста та району. Раніше з’явилась інформація про те, що функціонери з управління освіти начебто змушували своїх підлеглих виходити на провладний контрмітинг.  Прапори ВО «Батьківщини» на протилежному боці тримали також і зовсім юні активісти, напевно, шкільного віку. Між обома таборами стояв міліцейський кордон, який, вочевидь, повинен був не допустити опозиційно налаштованих активістів до стін міської ради, адже сутичок або спроб застосування фізичної сили один до одного з боку політичних опонентів не було.

 

Як зазначив представник прес-служби місцевого осередку «Батьківщини», 27 лютого на підставі анонімного звернення міськрайонний прокурор Гарник доручив провести перевірку діяльності підприємства Кищука, фактично, дозволивши представникам контролюючих органів незаконно, на думку активістів, проникнути на приватну територію Кіщука. Такі дії мітингувальники пов’язують з переслідуванням підприємця за його критику влади.  Водночас активісти, з якими вдалось поспілкуватись журналістам «МПЗ», не відомо не лише про факт тиску на Кищука, але й про те, хто такий Олег Кищук взагалі.

Подібна ситуація спостерігалась і на провладному мітингу: окремі його учасники взагалі не розуміли, з якою метою вони тут перебувають та намагались приховати свої обличчя від фотокореспондентів.

 

Опозиційні протестувальники не висували конкретних вимог до влади, обмежившись констатацією її «беззаконня». Також виступаючі звернулись до учасників контрмітинга під прапорами Партії регіонів, закликаючи тих під час виборів «проголосувати по совісті», незважаючи на те, що «вас сьогодні сюди силою пригнали».

Під час мітингу організатори однієї з акцій протесту забезпечили присутність на заході автомобіля з безкоштовною кавою, послугами якої могли скористатись учасники як провладного, так і опозиційного мітингу.

Андрій Качор

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Фотки класні і влучні, авторам – подяка!
  Сам мітинг коментувати не буду – думаю, все і так зрозуміло :)

 • avatar
  Броварчанин
  10 років тому

  Ох и однобоко пишете, на фото четко видно что людей примерно поровну. Даже со стороны ПР явно больше людей… 

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   А по-моєму автор “пройшовся” і по тих, і по інших. Хіба десь написано, що “опозиції” було більше, ніж “влади”? Я неуважно читав?

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Можливо, на фото це і видно, але лише через те, що люди неоднорідно були розміщені на площі. Ті, кого вигнали мітингувати за регіоналів скупчились на маленькому пятачку між двома смітниками і кущами, і їх реально було людей 20 (ну 30 максимум), але за рахунок того, що вони стояли дуже щільно, здавалось, що їх багато. Відразу за першим рядом цих регіоналів була пустота. Але зняти так, щоб це було видно можна тільки з якогось підвищення, якого там немає. Ми хотіли так зробити, але не виходило. 
   Опозиціонерів же було до сотні, і вони стояли то окремими групами, то розбрідались по площі, але вочевидь їх було більше. Маєте інші фото, де показано, що регіоналів було більше – публікуйте.

   Але питання взагалі не в цьому. Питання в тому, що як одні, такі й інші взагалі мало розуміли, що конкретно вони тут роблять.  При тому що серед регіоналів як мінімум 80% було тих, кого загнали на акцію в “добровольно-принудительном” порядку. 

   • avatar
    Virtuoz
    10 років тому

    Ох Качор ти брехун! я особисто завітав на мітинг і бачив кількість! Статья як завжди виглядає як замовлення зі сторони опозиції!:) А розуміли мало як і “продажна опозиція” так і представники влади.  А ще бачив те що ти курив в громадських місцях! 

    • avatar
     Andriy Kachor
     10 років тому

     Рівень риторики провладних коментаторів, як завжди, демонструє їхній рівень культури та вихованості загалом. Також цікаво читати про “замовлення з боку опозиції!”, коли в статті йдеться про те, що й опозиція виглядала не найкращим чином. Але менше з тим. 
     А от про паління: чому ж ви, якщо таке бачили, не звернулись до міліції з вимогою скласти на мене адміністративний протокол? Міліції там було достатньо, і багато її працівників до мене ставляться особливо “тепло”, тому у вас було багато шансів на успіх! :)

     П.С.
     Показово, що найбільшу претензію, яку ви мені можете пред’явити – це протизаконне паління на вулиці, що, в свою чергу, є досить дискусійним питанням :)

     • avatar
      Ambier
      10 років тому

       Мене дивує, Андрію, наданий Вами коментар “найбільшу
      претензію, яку ви мені можете пред’явити – це протизаконне паління на
      вулиці, що, в свою чергу, є досить дискусійним питанням :)”. Ви вважаєте, що паління в присутності тих, хто не палить – являється нормальним явищем?

       

     • avatar
      Andriy Kachor
      10 років тому

      А дивуватись нічому, тому що ви, спілкуючись зараз зі мною як з журналістом, пред’являєте претензії не щодо якості тексту з професійної точки зору, (позаяк їх у вас, вочевидь нема). Натомість, прагнучи хоча б чимось “вколоти”, чіпляєтесь до “паління в громадських місцях”, що до журналістики як такої немає жодного стосунку. Я доступно пояснюю?

      Щодо паління в громадських місцях: я б з радістю позбавив не курців дискомфорту, якби в місті були організовані спеціально відведені місця для паління. Законом це передбачено, проте влада, як і в багатьох випадках, контролює виконання закону лише в тій частині, в якій їй вигідно (проаналізуйте хоча б останні прокурорські відповіді, опубліковані на МПЗ). Тобто відомо, де палити не можна, натомість невідомо – де можна. От вам і все пояснення. 

     • avatar
      Ambier
      10 років тому

       Моє зауваження було надано до коментаря журналіста Качора в його частині  стосовно дискусійності питання паління в громадських містах. Приверніть свою увагу, Андрію, не для – “прагнучи хоча б чимось “вколоти”, чіпляєтесь до “паління в громадських місцях”. І тут насправді йдеться не про журналістику, а про особисту точку зору надавшого коментар. Дивуюсь подібній неадекватній реакції.
      А щодо самої публікації – спасибі, що “довели до відома”.

     • avatar
      Andriy Kachor
      10 років тому

      Я відповідав на коментар коментатора Virtuoz, котрий тут часто пише під різними ніками. Відповів в подібній тональності, в якому ним було зроблене зауваження. Перепрошує в коментатора Ambier – ця відповідь адресувалась не Вам. 

     • avatar
      Ambier
      10 років тому

      Я не ображаюсь на Вас, Андрію.
      Просто, дуже не люблю, коли в громадських місцях палять. Сама  я  не палю і мені від тютюнового  диму робиться погано.
       Але я нічого так і не зрозуміла – про які 8 га іде мова і як вони пов’язані з Кищуком та Бондарєвим (бачила відповідні надписи на плакатах мітингуючих, розумію так, що від ПР, згідно наданого Вами фото)?

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Найдивніше те, що самі міліціянти, які у таких випадках мають забезпечувати громадський порядок, дуже часто самі курять. Неодноразово бачила, як вони курили, “охороняючи” акції протесту у Броварах. Навіть зняла на відео, як вони стоять за кутком будівлі на Гагаріна, 18 і курять ;)  
      То ж цікаво, хто ж має складати адмінпротоколи у такому випадку?! ))

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Virtuoz, я так зрозумів, що Ви також згодні, що і з тієї, і з іншої сторони “за ідею” мало хто стояв. Тоді не зрозуміло, про що Ви сперечаєтесь: про те, хто більше людей “замовив” на мітинг – блакитні чи червоно-білі? Яка принципова різниця, кого було більше?

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Я не сперечаюсь!:) Будь уважним) Мені просто дивно чому інформація на Вашому сайті невідповідає  дійсності!  Могли б взяти інтервью у Кривоноса!:) Професійність журналіста відсутьня як і у фотографа у якій щось там не зміг сфотографувати!:)

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      А що поганого в тому, щоб взяти інтерв’ю у Кривоноса + у лідера регіоналів? 
      Як на мене, непогано вийшло б.

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Так як раз це не погано! а навпаки професійно!:) Якби в мікрофон говорив Різаненко то ви б в кожному абзаці його вставили!:) Тож данна публікація є непрофесійною та невідповідає дійсності!!!

     • avatar
      Andriy Kachor
      10 років тому

      А скажіть мені, чому журналіст обов’язково мав брати коментар у Кривоноса? Він хто – організатор акції? А хто взагалі організатор? Журналіст звернувся до людей, присутніх на акції, котрі займались процесом організації. Вони направили журналіста, з їх слів, до представника прес-служби “Батьківщини”. Представник дав віддрукований текст, де тезово була описана ситуація, котра спонукала до проведення акції. Важливо – на акції не роздавались навіть прес-релізи! Тобто робота з пресою організована не була взагалі, з пресою не працювали спікери. Також не було навіть анонсів до акції в мережі, не було офіційних заяв партій-учасників – нічого, що “по замовчанню” робиться при підготовці подібних заходів в інформаційному плані. То чому я мав звертатись саме до Кривоноса? Просто як до відомої людини? 
      Ну тоді зверніть увагу, як Кривонос інколи “йде назустріч” при підготовці журналістських матеріалів: 
      “…Автор цього матеріалу звернувся до Анатолія Кривоноса – тодішнього голови «канонічної» «Батьківщини» в Броварах – з проханням дати коментар для більшого розуміння ситуації, аби Анатолій Володимирович особисто пояснив броварчанам, чому місцевою «Батьківщиною» була обрана саме така тактика виборчої кампанії і чому подібна ситуація стала можливою взагалі. Пан Кривонос спочатку з радістю погодився дати відповідний коментар, проте згодом під різними приводами переносив зустріч, і зрештою – взагалі перестав виходити на зв’язок. Чим продиктована подібна поведінка – важко пояснити, адже саме Анатолій Кривонос є одним з небагатьох гравців броварського політикуму, котрий мав би бути справді зацікавлений в об’єктивному висвітленні історії, котра склалась з місцевим осередком «Батьківщини» під час тодішньої виборчої кампанії. В будь-якому разі, авто матеріалу готовий внести в статтю коментар Анатолія Володимировича, щойно в нього з’явиться бажання пролити світло на цю ситуацію”.

      Витяг звідси http://brovary.wordpress.com/2011/09/05/%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%8F%D1%82%D0%B0/  

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Прфесійний журналіст зміг би зясувати хто і що оргаізовував! І яке відношення Бондарев з Кіщуком мають до 8 ГА незаконно забратої землі (в селі Княжичи) і чому з їхньої подачи зібрали людей на мітинг!:) Тому підвищуйте свій фах і кидайте курити Андрію:)

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Virtuoz, в інтернеті такі коментарі називаються “троллінгом” – я б радив Андрію їх просто ігнорувати

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

       Сергій Іллюхін  коли немає що сказати то справді краще ігнорувати!:) Або фахово виконувати свою роботу:) Нехотів би щоб обєктивність називали 
      “троллінгом” … Кожен має право знати всі сторони і обєктивну інформацію!

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Я, наприклад, не розумію, чому в статті щодо мітингу має бути розслідування про 8 га землі. 
      Це насправді дуже цікаво і наш профіль, але чому тут і зараз? Розслідування вимагає мінімум пару тижнів, а стаття стосується конкретної акції!
      P.S. хто має конкретну інформацію про це незаконне виділення землі районною радою, прошу надсилати на мій приватний емейл [email protected]

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Потрібне не розслідування а обективна інформація про мітинг! Хто і чому прийшов, які плакати, які лозунги, правдива кількість, виступаючи З ОБОХ СТОРІН (а не так як завжди ви публікуєте тільки виступ опозициії)) Пишіть обєктивно не зневажайте читачів!!!

     • avatar
      anonymous
      10 років тому

       так візьми і напиши правду, що тобі заважає?

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Як раз чудово підмітив “правду” – бо публікація неправдива!:) 

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Пане Віртуозе, я перепрошую, але який стосунок Ви маєте до професійної журналістики? У Вас є освіта у цій галузі? Є досвід роботи? Бо трохи дивно виглядає, що Ви так нав’язливо і категорично роздаєте свої поради, змішуючи до купи всі жанри та не розуміючи базових правил цієї діяльності. Та ще й постійно клеїте оціночні ярлики – “брехня”, “непрофесійність”, “не відповідає дійсності”. При цьому Ви: а) не наводите жодних доказів своєї правоти; б) не підтвердили, що маєте підстави оцінювати професійність журналістів. Та ще й постійно переходите на особистості, і це виглядає так, ніби Ви просто зводите рахунки з автором статті.

     • avatar
      Ambier
      10 років тому

       Аліно, знаєте, я не була на цьому мітингу. Я не виступаю на підтримку  пана Віртуоза чи Броварчанина …
      Однак, після ознайомлення із думкою, на мій погляд, професійної людини з питань фотографування,  стосовно публікації про спростування фотомонтажу в Брамі, я уважно передивилась приведені Андрієм Качором фото мітингу.
      Я нарахувала, мінімально – 26 осіб, тримаючих прапори ПР на восьмому фото, дванадцять – тримаючих плакати, також з боку ПР, на  дев’ятому фото. Разом маємо вже 38 осіб з боку ПР. Але на восьмому фото, в порівнянні з третім та четвертим, наприклад, добре видно, що зфотографовані 26 осіб – це лише частина тих,  хто тримає прапори ПР. Тобто, з боку ПР було не приблизно 20 осіб, як пише Качор, а більше – 40.
      Може, я також не маю права з Вашої, Аліно, точки зору, як нежурналіст коментувати рівень виконаної Андрієм Качором журналістської роботи, проте мені значно більш професійним здався репортаж про цей мітинг на сайті 7 dniv.
      Хоча і там , на мою думку, не все – супер, проте мені одразу стало зрозумілим, без всяких додаткових журналістських розслідувань,  в чому полягає предмет спору, чому на плакатах “від ПР” були такі вимоги до влади. Да і неадекватних висновків щодо кількості мітингуючих Нечипорук не надавав.
      Я не можу зрозуміти, чому так виходить – невже  Вам до вподоби робити такі очевидні “промахи” і надавати такі  чудові приводи для критики Вашим опонентам, що з фотомонтажем, що з меню в дитсадку, що з цим мітингом?
      Чи Ви вважаєте, що піпл з’їсть усе, лише б було більше епатажу?

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Якщо чесно, то я не дуже розумію, чому так принципово 20 чи 40, якщо по суті йдеться про співвідношення – кого було більше, і навіть неозброєним оком видно, що мітингувальників більше, ніж контмітингувальників. Журналіст не рахував учасників поштучно, написав кількість приблизно, як кажуть “на око”. Це нормальна практика у журналістиці. Про те, що в журналіста не було мети викривити реальність, свідчить те, що при бажанні все можна побачити на фото (Ви ж саме на них, наскільки я розумію, порахували свої 38 осіб). Відповідно все прозоро та відкрито.
      Дивує те, що нас звинувачують в упередженості, коли у нас справді її немає. І як на мене, зі статті цілком зрозуміло, що штучно виглядали обидва зібрання. Стосовно “промаху з меню в дитсадку”, то вкотре повторюємо: меню справжнє, це визнали навіть працівники садочка.

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      http://www.7dniv.com/news/5456.htm

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  Пане “віртуоз”, ви хоча б переглядайте заготовки своїх коментарів перед публікацією, бо можна попасти в просак, як ось тут, наприклад: ”
  Хто і чому прийшов, які плакати, які лозунги, правдива кількість, виступаючи З ОБОХ СТОРІН (а не так як завжди ви публікуєте тільки виступ опозициії))”
  Погляньте хоча б на останню фотку – це ж лозунги мітингувальників з боку влади :)

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   О, точно, і про вкрадені 8 га землі там написано – Virtuoz, то це Ви з плакату вичитали чи є дійсно інфа для розслідування?

   • avatar
    Virtuoz
    10 років тому

    Уважніше читайте нижче!:) Я про вкрадені 8 га нічого не говорив!:) – я написав ”
    незаконно забратої ” – тобто користуються без належних для цього документів! 

  • avatar
   Virtuoz
   10 років тому

   Запросіть наступного разу більш професійного фотографа якій зможе сфотографувати 100 чоловік від опозиції і таку ж саму кількість від влади! Не куріть в громадських місцях!:) Та візьміть інтервью у пана Кривонаса якій був однім із організаторів!:)

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    10 років тому

    Це вже називається “заказуха” – Ви хоч ім’я своє скажіть, щоб знати, на чиє замовлення пишемо :)

   • avatar
    Andriy Kachor
    10 років тому

    Дякую за “цінні” поради. Обов’язково врахую при підготовці наступних матеріалів.
    П.С.
    Стандартне питання, на яке жоден з ваших колег не дає відповіді: чому ви завжди боїтесь представитись і пишете анонімно? 

    • avatar
     Virtuoz
     10 років тому

     Тому я і пишу анонімно займаючи обєктину позицію як до Вас працівників “МПЗ – Різаненко” так і до “колег – Регіонів” яких ви мені приписуєте!:) Тому за власним бажанням маю право залишитись анонімним:)

     • avatar
      Andriy Kachor
      10 років тому

      Це називається страх перед публічною відповідальністю за брехню.

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Ну поперше брехні за мной немає, а подруге з Вашою брехнею відритою це нерівняеться:))

 • avatar
  Ambier
  10 років тому

   Аліно, саме виходячи з наданих  Качором фото, я не переконана, що з боку опозиції було набагато більше мітингуючих.
  Зі слов Андрія –
   “На мітинг прийшли активісти ВО «Батьківщина», «Фронту Змін», Народного
  Руху України та партії «Наша Україна», загалом близько сотні людей.”
  Ви у коментарі мені пишете, Аліно, наступне:
  “Якщо чесно, то я не дуже розумію, чому так принципово 20 чи 40, якщо по
  суті йдеться про співвідношення – кого було більше, і навіть неозброєним
  оком видно, що мітингувальників більше, ніж контмітингувальників.”
  Так от, Я НЕ ПОМІТИЛА ЗГІДНО НАДАНИХ ФОТО  (зрозуміло, маю на увазі ті, що містяться у даному репортажі), ЩОБ МІТИНГУВАЛЬНИКІВ ВІД ОПОЗИЦІЇ БУЛО В  5 РАЗІВ БІЛЬШЕ, НІЖ З БОКУ ПР. 
  Для надання адекватних висновків щодо дійсного співвідношення мітингуючих  – справді,  не було необхідності поштучно когось рахувати.
  Можливо  і не має різниці – кого було більше, але наведена інформація являється відверто недостовірною. Який сенс так писати? Просто не припиняю Вам дивуватися …
  Також зауважую – я Вас в упередженості не звинувачую, маю претензії до достовірності наведених даних.
  Про меню в дитсадку – я (маючи на той час нік Alice) – сама відстоювала достовірність наведеного Вами меню. Але це не так легко було зробити, враховуючи вибірковість наданих меню, майже повну відсутність підписів на них службових осіб даної установи та відсутність тексту на тому  злощасному рядку.
  Цікавим мені буде дізнатися більш конкретно щодо  – ” вкотре повторюємо: меню справжнє, це визнали навіть працівники садочка. ”
  Ви не писали, що достовірність меню визнали працівники садочка.  Розкажіть, будь ласка, коли саме і як саме це відбулося?

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   Журналіст не писав, що мітингувальників було в 5 разів більше, ніж контрмітингувальників. Він “на око” порахував тих і тих, і суть його твердження полягала у тому, що перших було більше, ніж других. І це правда. І це достовірно. Подивіться фото, попитайте учасників мітингу, того ж Нечипорука з  “7 днів” зрештою.

   Меню не вибіркові, у нашому розпорядженні знаходяться меню майже за 2 тижні підряд, за винятком вихідних та кількох днів. Рядок пропустили не ми, рядок був пропущений в оригіналі меню. Чи нам потрібно було фотошопом доробити, щоб було “достовірніше”?! Про те, що достовірність меню визнали у дитсадку, нам усно повідомила людина, яка тримала постійний контакт з адміністрацією садка, і яка спочатку нас звинуватила у підробці меню, а потім зателефонувала і сказала, що таки у нас опубліковане справжнє меню.

   І пропоную на цьому закінчити цю дискусію. І про кількість мітингувальників, і про меню дитсадків.

   • avatar
    Ambier
    10 років тому

    Шановна пані Аліно! Де в моєму коментарі написано, що ” Журналіст написав, що мітингувальників було в 5 разів більше, ніж контрмітингувальників.?”
    Мені здається, з освітою журналіста нескладно зрозуміти зміст висловлювання – “Я НЕ ПОМІТИЛА ЗГІДНО НАДАНИХ ФОТО  (зрозуміло, маю на увазі ті, що містяться у даному репортажі), ЩОБ МІТИНГУВАЛЬНИКІВ ВІД ОПОЗИЦІЇ БУЛО В  5 РАЗІВ БІЛЬШЕ, НІЖ З БОКУ ПР. ”
    Проте, вбачається,  слід таки надати журналісту докладні роз’яснення з цього приводу.
     Надані в посту Качором фото не підтверджуютьобставину  багаторазового перевищення кількості мітингувальників з боку опозиції відносно мітингувальників від ПР.
    Годі лицемірити. Треба бути в маразмі, щоб не помітити, що число 20 відрізняється від числа100 в 5 разів.
    Стосовно меню – пропоную опублікувати решту, тобто ще 7 варіантів. Питання –  чому не зробили цього раніше? Що, може інші не були такі “піарні”?
    Чи маєте запис телефонної розмови із представником дитсадка? Чому його не надали   дляознайомлення? 
    Невже вважаєте, що  тема про постачання харчів до дитячих закладів вичерпана?
     Чому не відповідаєте на мої запитання  до Вашого посту про отруєння дітей від 28.03.2012, про подання заяви до міліції стосовно порушення правил дорожнього руху Федоренком?
    Риторичні запитання … 

    Мені однаково, хто саме намагається повісити локшину мені на вуха – чи МПЗ, чи Брама, чи може хтось із БМР. 
    Шановні члени МПЗ, зрозумійте, існуютиь ті, кому  не подобається, коли хтось намагається ввести  їх  в оману. 
    На жаль, чекати на 1 листопадуа – недоцільно. Дива не відбулося знов …

    • avatar
     Alina Dyachenko
     10 років тому

     Ви знову про те саме, тільки іншими словами. І я вже на все відповіла. Перепрошую, але витрачати стільки часу на те, щоб знову і знову відповідати на ті самі питання, просто не маю часу. Цей час краще витрачати на написання нових статей, проведення розслідувань, громадську активність тощо.

     До речі, раджу завести на “МПЗ” блог та почати нарешті і собі щось робити для того, щоб 1 листопада відбулось “звичайне диво” ;) Бо прискіпуватись до дрібниць легко, а спробуйте щось зробити самі! А якщо вже робите, то розкажіть у своїй колонці – тільки без самопіару.

     Будьте конструктивною, а не вказуйте журналістам, що їм робити та як писати – зробіть щось самі!

     • avatar
      Ambier
      10 років тому

      Шановна, не тільки пробую, а ще й роблю. Та вже давно.

     • avatar
      Ambier
      10 років тому

       Аліно, ви не зрозуміли, яке диво я мала на увазі.