• Сьогодні: Вівторок, 28 Вересня, 2021

Микола Клименко відсьогодні став головою Броварської РДА

Лютий13/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні, 13 лютого, Петро Порошенко призначив очільником Броварської районної державної адміністрації Миколу Клименка. Відповідне розпорядження з’явилось на офіційному сайті Президента України. Рішення набуває сили сьогодні, зазначають юристи.

Як ідеться в документі, Микола Клименко призначений на посаду в порядку переведення. До цього він очолював Баришівську районну державну адміністрацію. Цим самим розпорядженням Петро Порошенко звільнив його з відповідної посади в сусідній із Броварами РДА.

Зі слів юриста Олексія Скочка, розпорядження Президента України набувають чинності з моменту їх опублікування, якщо іншого не вказано в документі. Тобто Миколу Клименка можна вважати призначеним на посаду відсьогодні.

Нагадаємо, що 9 грудня 2016 року у відставку подав очільник Броварської державної районної адміністрації Володимир Сінько. З того часу виконувачем обов’язків був призначений Юрій Плакся. Як раніше зазначали чиновники, до призначення нового голови необхідно було очікувати на оголошення та проведення конкурсу щодо заміщення вакантної посади.

Микола Клименко у вересні 2014 року був призначений на посаду очільника Броварського відділення міліції. Затвердити саме його кандидатуру тоді вимагали активісти місцевого Євромайдану. Водночас, під час реформування міліції у поліцію, керівництво обласного “главку” на чолі з Вадимом Трояном вирішило призначити іншого керівника відділку. Це неабияк збурило громадськість. Але, у підсумку, активісти погодились на компромісний варіант нового голови – Олега Янчинського.