• Сьогодні: Неділя, 20 Вересня, 2020

Парубки “з 90-х” забезпечуватимуть порядок у роботі ОВК? – ВІДЕО

Вересень12/ 2012
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Сьогодні на кілька хвилин відчула себе у 90-х. Це було несподівано, зважаючи на те, що ті часи та їх типові представники мали залишитись давно у минулому. Коли я знімала дерево біля будівлі Центру зайнятості, де сьогодні проходило засідання окружної виборчої комісії, в об’єктив моєї камери потрапило кілька молодиків специфічної зовнішності. Вони тусувались біля цієї будівлі і до початку засідання, і по його завершенні.

І це було досить дивно – раніше я їх тут не бачила, однак одного з них бачила у зовсім іншому місці, а точніше на відео:

Зрозуміло, що поява одного з нападників на знімальну групу “Маєш право знати” біля цієї будівлі була не випадковою. І як і минулого разу, хлопці захотіли залишити факт своєї присутності у публічному місці та ще й навулиці невідомим, а тому заперечили проти моєї зйомки дерева у притаманній їм манері:

Прикметно, що закрити парубків спортивної статури від мого відеооб’єктиву спробувала одіозна членкиня окружної комісії Юлія Логовченко. Проте і без “заступництва” Юлії не важко було здогадатись, чому і навіщо ці молодики прибули до місця роботи ОВК саме на час засідання.

Вчора біля входу до Центру зайнятості громадськість та представники різних політичних сил “радо вітали” нового голову окружної комісії Максима Ситєнкова: до засідання просто мітингом, а після – пана Ситєнкова закидали яйцями:

Після такого інциденту на сьогоднішнє засідання для охорони громадського порядку було викликано представників міліції, а для підстраховки – бравих хлопців спортивної статури, які на моє зауваження, що за погрози на адресу журналіста передбачено кримінальну відповідальність, з посмішкою кажуть: “Дєвушка, какая ответственность, о чьом ти?!” і продовжують своє.

Схоже, ці парубки так і не усвідомили, що часи 90-х давно минули, і хоч багато хто в цій країні хоче повернути ті буремні часи назад, саме ми – журналісти, громадські активісти, ідейні політики – маємо довести, що 2012 рік не лише на календарі, а й у реальній дійсності, і країна має рухатись у майбутнє, а не в минуле.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  8 років тому

  “СлЫш, провокатор, трубу убери! (с)” :))
  А до кого він звертався з фразою “ну уберите, ну она провокатор, ну шо она делает”?

  • avatar
   Alina Dyachenko
   8 років тому

   У тій стороні стояли три міліціонера ))

   • avatar
    Maksim Dyachenko
    8 років тому

    у нас есть теперь новая фишка – провоцировать на выполнение законов. Вон ребята из Дорожного контроля постоянно провоцируют гаишников тем, что требуют от гаишников соблюдать закон

    • avatar
     Alina Dyachenko
     8 років тому

     Та да, мені теж смішно, коли вони наші дії називають провокаціями. сьогодні он голова ОВК назвав журналістів, які зайшли до приміщення комісії з камерами, щоб зняти роботу ОВК, провокаторами, і члена комісії, який зайшов разом з ними теж. Провокація, я так розумію, полягала у тому, що ми вирішили скористатись своїми правами вільно збирати інформацію для роботи )) Так, у цій країні користуватись своїми правами – це дійсно провокувати тих, хто прагне у будь-який спосіб звузити або взагалі забрати права. Ну-ну ))

 • avatar
  Матяшко Нікодимов
  8 років тому

  З яйцями правильно хтось вчинив.