• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

«УДАР» офіційно висунув Павла Різаненка кандидатом у народні депутати від Броварів

Серпень02/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вчора на 10-му з’їзді партії «УДАР» Віталія Кличка було затверджено виборчі списки кандидатів, які братимуть участь у виборах до Верховної Ради України, зокрема список кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі та список кандидатів «УДАРу» в одномандатних округах. По мажоритарному виборчому округу № 97, до якого входять Бровари, кандидатом став Павло Різаненко. Про це повідомляється на офіційному сайті політичної партії «УДАР».

Як говориться у повідомленні політичної сили, делегати 10-го з’їзду поіменно проголосували список кандидатів у одномандатних виборчих округах, при цьому частина анонсованих претендентів не потрапили до ухваленого списку. «Таким чином «УДАР» прислухався до вимог громадськості, яка прискіпливо перевірила представників «УДАРу» та рекомендувала викреслити зі списку тих претендентів, хто не відповідає критеріям руху «Чесно», – запевняють у партії.

Кандидат у народні депутати від «УДАРу» Павло Різаненко нині є депутатом Броварської міської ради VI скликання, де входить до складу постійної депутатської комісії з питань законності та правопорядку. Депутатом був обраний на місцевих виборах 2010 року по мажоритарному виборчому округу № 20. Кандидатом у депутати був висунутий партією «Сильна Україна», зараз безпартійний та позафракційний. У Броварах Павло Різаненко відомий своїми депутатськими розслідуваннями земельних зловживань та інших порушень закону з боку місцевих органів влади, участю в акціях протесту на захист парку “Перемога” та проти брехні у комунальних ЗМІ. Він очолює броварську міську громадську організацію «Прозоре суспільство», а також є головою Київської обласної громадської організації «Громадський захист Київщини».

Нагадаємо, що 30 липня на з’їзді об’єднаної опозиції від всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у якості кандидата у народні депутати по мажоритарному округу № 97 було висунуто  Олега Кищука. Від Партії регіонів  по мажоритарному округу № 97 балотуватиметься голова Броварської міської організації Партії регіонів Сергій Федоренко.

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, Броварський та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.

 • avatar
  dmytro stretovich
  9 років тому

  наразі є 3 кандидати. ще хтось буде?

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Обов’язково будуть. З вірогідністю 90% висуватиметься міський депутат Олег Іваненко та кооординатор комітету визволення політв’язнів Микола Коханівський. Крім того з різною вірогідністю можна говорити про можливість висунення кандидатур Тетяни Нємчиної, Юрія Кравця, Сергія Шапрана, Дмитра Ратнікова. Якраз готую аналітичну статтю на цю тему :). Проте ці троє, що вже висунулись – звичайно, основні.  

 • avatar
  Innanechiporenko
  9 років тому

  вітаю,Павло Олександрович!!!!ми з вами!!!