• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Опозиція висунула кандидатом у народні депутати від Броварів Олега Кищука

Липень30/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні на з’їзді об’єднаної опозиції від всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» було офіційно висунуто кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі від ВО  «Батьківщина» та кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах від ВО «Батьківщина». По мажоритарному виборчому округу № 97, до якого входять Бровари, кандидатом став Олег Євгенович Кищук.

Нині Олег Кищук є депутатом Броварської районної ради VI скликання, до складу якої був обраний на місцевих виборах 2010 року по мажоритарному виборчому округу № 12 (Кулажинці) від політичної партії «Фронт змін». На офіційному сайті райради значиться, що Олег Кищук – приватний підприємець. Як повідомляють Інтернет-ЗМІ, він є власником кінно-спортивного комплесу «Княжичі».

Нагадаємо, що 21 липня на зборах київської обласної організації Партії регіонів  у якості кандидата у народні депутати по мажоритарному округу № 97 було підтримано кандидатуру Сергія Федоренка. А на звітно-виборчій конференції київської обласної організації партії «УДАР» претендентом в кандидати по мажоритарному округу №97 для затвердження на всеукраїнському з’їзді 1 серпня було висунуто Павла Різаненка, кандидатуру якого ще 30 червня під час візиту до Броварів підтримав Віталій Кличко.

Відсьогодні – у день офіційного старту виборчої кампанії в Україні – «Маєш право знати» розпочинає громадський моніторинг за всіма її етапами у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, Броварський та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.

  • avatar
    Andriy Kachor
    10 років тому

    Зверніть увагу на те, що висунення відверто слабкої кандидатури Олега Кищука (про рейтинг якого в окрузі в принципі не доводиться говорити) стало можливим лише завдяки патронату Костянтина Бондарєва – “алкогольного короля” фракції БЮТ, власника торгової марки горілки “Бондарев”. Про Кищука в ЗМІ обмаль інформації, проте найбільш помітна стосується його участі в земельних оборудках в Княжичах, коли Кищук начебто захопив сільську артезіанську свердловину і декілька гектарів землі. Звичайно від моменту висування Кищука інфи про нього стане значно більше, адже тепер його персона – під особливою увагою. Інше питання – чому саме ця кандидатура була виставлена з боку ОО на такий непростий округ як №97, але це тема вже для окремої публікації.