• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Сьогодні засідання броварської ОВК проведе вкотре оновлений голова – Максим Ситєнков

Вересень11/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

7 вересня постанової ЦВК № 817 припинено повноваження голови окружної виборчої комісії по одномандатному округу №97 Мацанюка Романа Вікторовича. Замість нього головою окружної виборчої комісії призначено Ситєнкова Максима Миколайович, 1975 року народження. Зміну здійснено за поданням Всеукраїнської політичної партії “Братство”, яка отримала квоту на посаду голови комісії у 97 виборчому окрузі.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті ЦВК, новий голова комісії тимчасово не працює, має вищу освіту, володіє державною мовою, а також має чималий досвід роботи у виборчих комісія: член ТВК у 2006 році, голова ДВК у 1999 році, заступник голови ТВК у 2006 році, член ОВК у 2007 році. Також на сайті Міністерства юстиції України Максим Ситєнков вказаний як голова Броварської районної партійної організації Аграрної партії України. Протягом 2012 року Максим Ситєнков також був активним учасником виборчих баталій на Київщині: на виборах у Вишневому він працював юристом територіальної виборчої комісії, а на виборах міського голови в Обухові був представником кандидата від Партії регіонів.

Своє перше засідання новопризначений голова проведе уже сьогодні, 11 вересня, об 11:30. Про це “Маєш право знати” повідомила заступник голови комісії Ковбаса Клавдія Семенівна, однак при цьому вона зазначила, що скликання даного засідання є нелигітимним, оскільки старий голова згідно з постановою ЦВК припинив свої повноваження, а новий голова ще не прийняв присяги, тобто у повноваження не вступив, а тому скликати засідання може лише заступник голови, однак пані Ковбаса ніяких засідань на вівторок не скликала і доручень готувати документи на це засідання нікому не давала.

Нагадаємо, що починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, частина Броварського та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, робота виборчих комісій, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.