• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

УП: Броварська газета “зняла” з виборів конкурента масажиста Азарова

Жовтень27/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварах розповсюджується спецвипуск комунальної газети з підробною постановою ЦВК нібито про зняття з реєстрації кандидата від УДАРу Павла Різаненка – повідомляє інтернет-видання “Українська Правда” з посиланням на прес-службу ГО “Громадський захист Київщини”.

По округу розповсюджується спецвипуск газети Броварської міської та районної рад “Нове життя” датований 27 жовтня.

На першій шпальті комунальної газети – інформація про зняття Різаненка з виборів постановою ЦВК №1887 від 26.10.2012.

Постанова з таким номером дійсно є на сайті Центрвиборчкому, проте мова в ній йдеться “Про скаргу Сосюри В.В., довіреної особи кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 93 Мороза О.О., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 25 жовтня 2012 року за № 21-36-34379”.

Таким чином, редакція броварської комунальної газети підробила постанову Центральної виборчої комісії.


Раніше Різаненко заявляв, що його намагаються зняти з виборів за особистою вказівкою прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Як відомо, “Батьківщина” у 97 окрузі зняла свого кандидата на користь Різаненка. Його конкурентом є масажист Азарова Микола Федоренко.

За інформацією “Маєш Право Знати”, сьогодні, 27 жовтня відбулись чергові 2 судових засідання, на яких Окружна виборча комісія намагається довести, що Павло Різаненко не має права балатуватися до Верховної Ради України. В ході сьогоднішніх і попередніх судових засідань суд визнав, що підозри є необґрунтованими.