• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Читачів «МПЗ» найбільше цікавить, чи буде Різаненко і надалі активно діяти у Броварах

Грудень14/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Щойно завершилось голосування за найактуальніше запитання до переможця виборів-2012 у броварському мажоритарному окрузі Павла Різаненка. Три найкращих запитання обирались серед тих, які запропонували самі читачі на початку грудня. Виявилось, броварчан найбільше цікавить подальша діяльність Різаненка саме у Броварах, а також плани народного депутата стосовно притягнення до відповідальності найбільших порушників законодавства під час виборів-2012.

Загалом участь у нашому опитуванні взяло 48 читачів, які обрали по 3 найважливіших запитання з 18 запропонованих. Найбільший інтерес – 38 % – набрало запитання про плани Різаненка стосовно Броварів:

1) Чи будете Ви й надалі впливати на громадсько-політичне життя Броварів та контролювати міську владу та правоохоронні органи? Якщо так – то яким чином і за допомогою яких механізмів?

На другом місці, набравши 29 %, опинилось цілком закономірне після такої бурхливої та скандальної парламентської виборчої кампанії, яка була у 97 виборчому окрузі, запитання щодо притягнення до відповідальності найбільш злісних порушників виборчих прав броварчан:

2) Кого б передусім Ви б хотіли притягнути до відповідальності за протидію чесній виборчій кампанії у Броварах? Якщо так – яким саме чином Ви плануєте притягувати таких осіб до відповідальності?

Третім, не менш актуальним (27 %) для броварчан виявилось запитання про подальшу долю міста Бровари і зокрема кандидатури потенційного міського голови з боку опозиційних сил:

3) Чи має партія попередні кандидатури щодо наступного броварського мера? Чи починались вже відповідні перемовини або консультації? Якщо ні – чи думали Ви особисто, хто потенційно може стати наступним градоначальником?

Ці три запитання, як ми й обіцяли, “Маєш право знати” зобов’язуєтсья поставити Павлу Різаненку під час нашого майбутнього інтерв’ю. Решту запитань, що також викликали інтерес у наших читачів, ми врахуємо під час формування нашого –журналістського – переліку запитань.

Повний перелік читацьких запитань, які виносились на голосування, можна переглянути за цим посиланням.

 • avatar
  Kyshkar
  10 років тому

  Активність на сьогодні – нуль. Інтернет ресурси народного депутата не ведуться. Інформації щодо годин прийому громадян, телефони, адреси – відсутні. Це тимчасово, але необхідно нагадати людям, які відповідають у пана Різаненка за роботу з людьми, що це потрібно робити вчора.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   На facebook-сторінці Різаненка з’являлися публікації про перші дні роботи у Раді, про перші думки і враження: https://www.facebook.com/pavlo.rizanenko
   Щодо годин прийому і т.ін. – не зустрічав, хоча в останньому номері газети “Громадський захист Київщини” було написано, що приймальні продовжують працювати, зокрема, у бізнес-центрі на Воз’єднання

   • avatar
    Kyshkar
    10 років тому

    Мав на увазі системну роботу, якої не прослідковується… Приймальня не працює. 

    • avatar
     Alina Dyachenko
     10 років тому

     :) Ну взагалі-то нардепи ще навіть бланків для депутатських звернень не мають, оформлення помічників – теж процедура тривала та забюрократизована, плюс Різаненко вперше нардеп, йому б для початку взагалі зрозуміти, що й до чого у ВР. Досі не відомо, у якому він комітеті буде працювати і ким. Український парламент – дуже “повільна” бюрократична машина, він вступив у свої повноваження всього 10 днів тому, не вирішено ще купу організаційних питань у самій Раді, а ви кажете, що вам не вистачає системної роботи ))
     Зробити приймальню нардепа – це теж не такий простий процес, як здається, є свої нюанси. Але мешканці 97 округу могли і досі можуть, більше того, вони звертаються до Різаненка через приймальню ГО “Громадський захист Київщини”, де кваліфікований юрист надає їм консультації та юридичну допомогу. Крім того, у Різаненка залишилось багато справ як у кошишнього депутата міськради, які його помічники також продовжують вирішувати. Тому, чесно кажучи, я не розумію ваших поспішних претензій )

     • avatar
      Kyshkar
      10 років тому

      Дякую. Щиро. Посилання на відсутність роботи з виборцями у зв’язку з “повільною бюрократичною машиною” подобається. Системна робота, пані Аліно, полягає у розподілі того часу, який у тебе вивільняється в будь-який момент – і ти знаєш, що далі робити. А Ваш коментар підтвердження відсутності системної роботи. Щодо непростого процесу, погоджуюся, тому що мав певний досвід роботи у ВРУ. Робота в міській раді мала бути завершена помічниками, хоча б до 21.12.12 (але це жарт). Доброго вечора!

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Повторюсь: робота з виборцями ведеться, прийом громадян проводиться щодня, тільки не в приймальні новообраного нардепа, а поки що через гарячу лінію та юридичну допомогу “Громадського захисту Київщини”.

     • avatar
      Kyshkar
      10 років тому

      Самозаперечуюче перше речення. Роботу про яку Ви пишете не повинен виконувати сам депутат, але вона має виконуватися. Відкриття приймальні має бути заплановано до початку виборів. Не переживаю завчасно – просто посилання на відновлення сил, для людей слабке пояснення. Проблеми з обранням депутата не вирішилися самі по собі, вони потребують уваги та дій депутата, проведення конкретних заходів. 

     • avatar
      Pavlo Rizanenko
      10 років тому

      Дуже вам вдячний за увагу до моєї роботи. Але нажаль ваша увага упереджена. Щодо ведення прийому громадян то він ніколи не припинявся з тих часів як я став депутутом БМР, всі ті ж приймальні продовжують працювати (в Броварах на Постишева 1-В,Офіс Д та в офісному центрі Ліза офіс 39 та з Листопада 2012 в Баришівці) кожен робочий день з 9:00 до 18:00. Невже ви заходили до однієї з приймалень в робочі години і вона не працювала і ви не змогли отримати консультацію або зараеєструвати зверенння на моє ім’я? От інші мешканці звертались і отримали відповідні консультації або реакцію депутатським зверненням (є й такі що з сіл Броварського району звертались черех Фейсбук або електронной поштою), а от ви пробували звернутись? Ні не звертались, але вирішили стверджувально написати “системна робота не прослідковується, приймальня не працює”!

     • avatar
      Kyshkar
      10 років тому

      Дякую за пояснення! Моя увага не може бути упереджена зважаючи, що я працюю самостійно. Ми, з Вашого дозволу, обговоримо питання людей, які мали бажання переговорити з Вами, при особистій зустрічі. З повагою,

 • avatar
  Nata_ly
  10 років тому

  То коли ж буде обіцяне інтерв`ю?

 • avatar
  Maksym Lovkin
  10 років тому

   Щось О. Різаненко вже не ходить в Раду (відповідно до інфомації з
  сайт ВРУ він сьогодні не реєструвався в залі засідань).

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Максиме, хочу подякувати за Вашу уважність. Саме таким має бути громадський контроль!
   Можете скинути посилання, де Ви дивитесь цю інформацію? Щось не зміг знайти на сайті ВР

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Ось тут дані по письмовій реєстрації депутатів: http://goo.gl/erNGn
   А тут по реєстрації за допомогою електронної системи: http://goo.gl/oupWk
   Згідно даних електронної системи, Павло Різаненко дійсно ні вчора, ні сьогодні у ВР не реєструвався