• Сьогодні: Четвер, 16 Липня, 2020

Читачів «МПЗ» найбільше цікавить, чи буде Різаненко і надалі активно діяти у Броварах

Грудень14/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Щойно завершилось голосування за найактуальніше запитання до переможця виборів-2012 у броварському мажоритарному окрузі Павла Різаненка. Три найкращих запитання обирались серед тих, які запропонували самі читачі на початку грудня. Виявилось, броварчан найбільше цікавить подальша діяльність Різаненка саме у Броварах, а також плани народного депутата стосовно притягнення до відповідальності найбільших порушників законодавства під час виборів-2012.

Загалом участь у нашому опитуванні взяло 48 читачів, які обрали по 3 найважливіших запитання з 18 запропонованих. Найбільший інтерес – 38 % – набрало запитання про плани Різаненка стосовно Броварів:

1) Чи будете Ви й надалі впливати на громадсько-політичне життя Броварів та контролювати міську владу та правоохоронні органи? Якщо так – то яким чином і за допомогою яких механізмів?

На другом місці, набравши 29 %, опинилось цілком закономірне після такої бурхливої та скандальної парламентської виборчої кампанії, яка була у 97 виборчому окрузі, запитання щодо притягнення до відповідальності найбільш злісних порушників виборчих прав броварчан:

2) Кого б передусім Ви б хотіли притягнути до відповідальності за протидію чесній виборчій кампанії у Броварах? Якщо так – яким саме чином Ви плануєте притягувати таких осіб до відповідальності?

Третім, не менш актуальним (27 %) для броварчан виявилось запитання про подальшу долю міста Бровари і зокрема кандидатури потенційного міського голови з боку опозиційних сил:

3) Чи має партія попередні кандидатури щодо наступного броварського мера? Чи починались вже відповідні перемовини або консультації? Якщо ні – чи думали Ви особисто, хто потенційно може стати наступним градоначальником?

Ці три запитання, як ми й обіцяли, “Маєш право знати” зобов’язуєтсья поставити Павлу Різаненку під час нашого майбутнього інтерв’ю. Решту запитань, що також викликали інтерес у наших читачів, ми врахуємо під час формування нашого –журналістського – переліку запитань.

Повний перелік читацьких запитань, які виносились на голосування, можна переглянути за цим посиланням.