• Сьогодні: Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Читачів «МПЗ» найбільше цікавить, чи буде Різаненко і надалі активно діяти у Броварах

Грудень14/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Щойно завершилось голосування за найактуальніше запитання до переможця виборів-2012 у броварському мажоритарному окрузі Павла Різаненка. Три найкращих запитання обирались серед тих, які запропонували самі читачі на початку грудня. Виявилось, броварчан найбільше цікавить подальша діяльність Різаненка саме у Броварах, а також плани народного депутата стосовно притягнення до відповідальності найбільших порушників законодавства під час виборів-2012.

Загалом участь у нашому опитуванні взяло 48 читачів, які обрали по 3 найважливіших запитання з 18 запропонованих. Найбільший інтерес – 38 % – набрало запитання про плани Різаненка стосовно Броварів:

1) Чи будете Ви й надалі впливати на громадсько-політичне життя Броварів та контролювати міську владу та правоохоронні органи? Якщо так – то яким чином і за допомогою яких механізмів?

На другом місці, набравши 29 %, опинилось цілком закономірне після такої бурхливої та скандальної парламентської виборчої кампанії, яка була у 97 виборчому окрузі, запитання щодо притягнення до відповідальності найбільш злісних порушників виборчих прав броварчан:

2) Кого б передусім Ви б хотіли притягнути до відповідальності за протидію чесній виборчій кампанії у Броварах? Якщо так – яким саме чином Ви плануєте притягувати таких осіб до відповідальності?

Третім, не менш актуальним (27 %) для броварчан виявилось запитання про подальшу долю міста Бровари і зокрема кандидатури потенційного міського голови з боку опозиційних сил:

3) Чи має партія попередні кандидатури щодо наступного броварського мера? Чи починались вже відповідні перемовини або консультації? Якщо ні – чи думали Ви особисто, хто потенційно може стати наступним градоначальником?

Ці три запитання, як ми й обіцяли, “Маєш право знати” зобов’язуєтсья поставити Павлу Різаненку під час нашого майбутнього інтерв’ю. Решту запитань, що також викликали інтерес у наших читачів, ми врахуємо під час формування нашого –журналістського – переліку запитань.

Повний перелік читацьких запитань, які виносились на голосування, можна переглянути за цим посиланням.

 • avatar
  Kyshkar
  9 років тому

  Активність на сьогодні – нуль. Інтернет ресурси народного депутата не ведуться. Інформації щодо годин прийому громадян, телефони, адреси – відсутні. Це тимчасово, але необхідно нагадати людям, які відповідають у пана Різаненка за роботу з людьми, що це потрібно робити вчора.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   На facebook-сторінці Різаненка з’являлися публікації про перші дні роботи у Раді, про перші думки і враження: https://www.facebook.com/pavlo.rizanenko
   Щодо годин прийому і т.ін. – не зустрічав, хоча в останньому номері газети “Громадський захист Київщини” було написано, що приймальні продовжують працювати, зокрема, у бізнес-центрі на Воз’єднання

   • avatar
    Kyshkar
    9 років тому

    Мав на увазі системну роботу, якої не прослідковується… Приймальня не працює. 

    • avatar
     Alina Dyachenko
     9 років тому

     :) Ну взагалі-то нардепи ще навіть бланків для депутатських звернень не мають, оформлення помічників – теж процедура тривала та забюрократизована, плюс Різаненко вперше нардеп, йому б для початку взагалі зрозуміти, що й до чого у ВР. Досі не відомо, у якому він комітеті буде працювати і ким. Український парламент – дуже “повільна” бюрократична машина, він вступив у свої повноваження всього 10 днів тому, не вирішено ще купу організаційних питань у самій Раді, а ви кажете, що вам не вистачає системної роботи ))
     Зробити приймальню нардепа – це теж не такий простий процес, як здається, є свої нюанси. Але мешканці 97 округу могли і досі можуть, більше того, вони звертаються до Різаненка через приймальню ГО “Громадський захист Київщини”, де кваліфікований юрист надає їм консультації та юридичну допомогу. Крім того, у Різаненка залишилось багато справ як у кошишнього депутата міськради, які його помічники також продовжують вирішувати. Тому, чесно кажучи, я не розумію ваших поспішних претензій )

     • avatar
      Kyshkar
      9 років тому

      Дякую. Щиро. Посилання на відсутність роботи з виборцями у зв’язку з “повільною бюрократичною машиною” подобається. Системна робота, пані Аліно, полягає у розподілі того часу, який у тебе вивільняється в будь-який момент – і ти знаєш, що далі робити. А Ваш коментар підтвердження відсутності системної роботи. Щодо непростого процесу, погоджуюся, тому що мав певний досвід роботи у ВРУ. Робота в міській раді мала бути завершена помічниками, хоча б до 21.12.12 (але це жарт). Доброго вечора!

     • avatar
      Alina Dyachenko
      9 років тому

      Повторюсь: робота з виборцями ведеться, прийом громадян проводиться щодня, тільки не в приймальні новообраного нардепа, а поки що через гарячу лінію та юридичну допомогу “Громадського захисту Київщини”.

     • avatar
      Kyshkar
      9 років тому

      Самозаперечуюче перше речення. Роботу про яку Ви пишете не повинен виконувати сам депутат, але вона має виконуватися. Відкриття приймальні має бути заплановано до початку виборів. Не переживаю завчасно – просто посилання на відновлення сил, для людей слабке пояснення. Проблеми з обранням депутата не вирішилися самі по собі, вони потребують уваги та дій депутата, проведення конкретних заходів. 

     • avatar
      Pavlo Rizanenko
      9 років тому

      Дуже вам вдячний за увагу до моєї роботи. Але нажаль ваша увага упереджена. Щодо ведення прийому громадян то він ніколи не припинявся з тих часів як я став депутутом БМР, всі ті ж приймальні продовжують працювати (в Броварах на Постишева 1-В,Офіс Д та в офісному центрі Ліза офіс 39 та з Листопада 2012 в Баришівці) кожен робочий день з 9:00 до 18:00. Невже ви заходили до однієї з приймалень в робочі години і вона не працювала і ви не змогли отримати консультацію або зараеєструвати зверенння на моє ім’я? От інші мешканці звертались і отримали відповідні консультації або реакцію депутатським зверненням (є й такі що з сіл Броварського району звертались черех Фейсбук або електронной поштою), а от ви пробували звернутись? Ні не звертались, але вирішили стверджувально написати “системна робота не прослідковується, приймальня не працює”!

     • avatar
      Kyshkar
      9 років тому

      Дякую за пояснення! Моя увага не може бути упереджена зважаючи, що я працюю самостійно. Ми, з Вашого дозволу, обговоримо питання людей, які мали бажання переговорити з Вами, при особистій зустрічі. З повагою,

 • avatar
  Nata_ly
  9 років тому

  То коли ж буде обіцяне інтерв`ю?

 • avatar
  Maksym Lovkin
  9 років тому

   Щось О. Різаненко вже не ходить в Раду (відповідно до інфомації з
  сайт ВРУ він сьогодні не реєструвався в залі засідань).

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Максиме, хочу подякувати за Вашу уважність. Саме таким має бути громадський контроль!
   Можете скинути посилання, де Ви дивитесь цю інформацію? Щось не зміг знайти на сайті ВР

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Ось тут дані по письмовій реєстрації депутатів: http://goo.gl/erNGn
   А тут по реєстрації за допомогою електронної системи: http://goo.gl/oupWk
   Згідно даних електронної системи, Павло Різаненко дійсно ні вчора, ні сьогодні у ВР не реєструвався