• Сьогодні: Середа, 30 Листопада, 2022

У середу 22 жовтня Павло Різаненко запрошує броварчан на зустріч у «Прометей»

Жовтень20/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

1Народний депутат України та кандидат в народні депутати від Блоку Петра Порошенка Павло Різаненко 22 жовтня о 19:00 проведе зустріч з виборцями в МКЦ «Прометей». Про це «Маєш право знати» повідомили в штабі Павла Різаненка.

Зустріч Різаненка з броварчанами вочевидь планується як центральний захід передвиборчої кампанії кандидата від Блоку Петра Порошенка, позаяк відбудеться за чотири дні до виборів. До цього Павло Різаненко проводив щоденні зустрічі з мешканцями міст, сіл та селищ нашого округу. Окрім того вже наступного дня, 23 жовтня, у селищі Велика Димерка відбудеться зустріч з іще одним кандидатом від Блоку Петра Порошенка – Павлом Розенком, котрий прибуває на Броварщину на запрошення Павла Різаненка. Розенко з Різаненком мають намір зустрітись з мешканцями Великої Димерки у місцевому кафе «Барвінок»  о 17:00.

Нагадаємо, що сьогодні довірена особа кандидата Павла Різаненка, депутат міськради Юрій Плакся оприлюднив інформацію про масоване розповсюдження наклепницьких матеріалів, спрямованих проти Павла Різаненка. Штабісти Різаненка заявляють, що участь в поширенні чорного піару беруть учасники т.зв. «самооборони» під керівництвом Андрія Піддубного, а також діючі працівники броварського УДСО.

Так, молодиків, що поширювали відповідні незаконні матеріали «на гарячому» було затримано у Броварах та Великій Димерці – обидва рази молодики діяли вночі. Прикметно, що у Великій Димерці розповсюдженням «чорних матеріалів» проти Різаненка займався діючий працівник броварського УДСО Василь Павлуцький.

Раніше на підтримку Павла Різаненка до Броварів приїжджали відомі українські журналісти та громадські діячі, а тепер – кандидати в народні депутати, Сергій Лещенко, Мустафа Найєм та Світлана Заліщук. Візит Найєма, Лещенка та Заліщук до «Прометею» на підтримку Різаненка був першим в їхньому передвиборчому турі.