• Сьогодні: Субота, 15 Травня, 2021

Бандформування броварських регіоналів «кришують» розповсюдження «чорнухи» проти Різаненка

Жовтень19/ 2014
avatar
Юрій Плакся

Депутат Броварської міської ради VI скликання, секретар комісії з питань молодіжної політики та спорту. Довірена особа кандидата в народні депутати України Павла Різаненка.

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

54546В ніч на 18 жовтня в м. Бровари в районі «Розвилки» активістами виборчого штабу Блоку Петра Порошенка було затримано кілька юних хлопців та дівчат, які розповсюджували брехливу інформацію про кандидата в депутати Павла Різаненка. Колишні регіонали, які сьогодні рвуться до влади, не вигадали нічого кращого, як знову ночами засмічувати Бровари «чорнухою», в якій Різаненка називають «російським шпигуном».

Нагадаю, що в 2012-му році конкуренти Різаненка зі штабу Партії регіонів розповсюджували аналогічні «газети», де Павло Олександровича називали то російським, то американським, то ізраїльським шпигуном. Для цього міська влада використовувала як комунальні ЗМІ, так і підробки інших газет. Коли це не допомогло – регіонали почали розповсюджувати листівки, де Різаненка звинувачували рейдером, наркоманом та гвалтівником. Звичайно, що люди не сприйняли і цю брехню, і тоді штабісти Партії регіонів намагались переконати громадян, що Різаненка рішенням суду зняли з виборів. Але виборці все одно змогли відрізнити правду від брехні, віддали свої голоси Різаненку і в результаті отримали одного з найкращих депутатів тодішньої Верховної Ради.

Затримані юнаки не змогли пояснити, хто наказав їм розповсюджувати подібну «літературу», а натомість почали дзвонити невідомим, аби ті приїхали і «врятували» їх. Активісти штабу Різаненка у свою чергу викликали правоохоронців, аби все відбувалось в рамках закону і порушників виборчого законодавства затримали на підставі офіційного протоколу.

byk1
Хлопці, що розповсюджували “чорнуху”

ВАЖЛИВЕ ОНОВЛЕННЯ: Коли матеріал вже був опублікований, з’явилось повідомлення про затримання ще однієї групи “чорнушників”, котрі поширювали аналогічні матеріали в смт. Велика Димерка. Затримано було автомобіль, забитий пачками тих самих листівок. Найцікавіше, що керівником злочинної групи виявився… діючий працівник броварського УДСО Василь Павлуцький!

Молодий правоохоронець до останнього намагався “порішати все на місці” і дуже просив не викликати міліцію. Однак наші активісти звикли робити все по закону і офіційно передали затриманого в руки прибулих на місце правоохоронців. А ще донедавна фото схопленого на гарячому Павлуцького висіло на дошці пошани броварського міськвідділку!

vaXqunr1AXc

За кілька хвилин на місце події прибуло кілька автомобілів, звідки вийшло близько десятка чоловіків у камуфляжі, а деякі з них були ще й у масках. Невідомі поводили себе досить агресивно і відразу визнали, що затримані хлопці – «їхні». Через деякий час, зрозумівши, з чим і ким мають справу, чоловіки в камуфляжі схаменулись і почали стверджувати, що затриманих хлопців не знають, а просто патрулювали місто. Крім того, невідомі представились членами «Самооборони Київської області, відокремленого підрозділу м. Бровари». Керував групою людей в камуфляжі чоловік на ім’я Андрій Піддубний.

poroshkoviy0111
Андрій Піддубний був присутній під час страйку робітників Порошкового заводу: колектив заводу вимагав відставки директора підприємства – ставленика сепаратиста Царьова. Якою була мета візиту на страйк Піддубного – так і лишилося загадкою: він ухилявся як від питань працівників, так і журналістів.

Андрій Піддубний – колишній працівник правоохоронних органів. Під час революційних подій Піддубний зрозумів, що «в мутній воді легше рибу зловити» і часто з’являвся під час масових заходах часів Майдану в Броварах. За деякий час Піддубний вступив до міської Самооборони, якою ще з лютого керував Олег Шевчук – «свободівець», комендант барикад та блок-постів на виїздах з Броварів, активний учасник Майдану.

DSC_0457
Офіс “самооборони” Піддубного-Бірси на бульварі Незалежності, 2

Увівши до складу своїх людей, зокрема такого собі Олега Бірсу, Піддубний здійснив в самообороні «переворот» та усунув від керівництва Шевчука і його однодумців. З того часу Піддубний і компанія повністю господарюють в офісі на Незалежності, 2, перетворившись на напівкримінальну силову структуру, що «надає специфічні послуги» будь-кому, хто заплатить.

OihAx5p8gUQ
Олег Бірса. Був помічником депутата-регіонала, деякий час працював в охороні головного комуніста Петра Симоненка. Після перемоги Майдану різко став на бік революціонерів.

Востаннє Самооборона Піддубного-Бірси «працювала» під час останньої сесії Броварської міської ради, коли мер Сапожко та депутати регіоналівської більшості захищались від Правого сектору. Напередодні активісти ПС провели під стінами міськради попереджувальну акцію, в якій пообіцяли регіоналів-перевертнів викинути у смітник.

DSC_0569
Люди Піддубного-Бірси охороняють міськраду від націоналістів
DSC_0579
Піддубний з наближеними стоїть неподалік
DSC_0577
Ще група найманців були всередині приміщення
DSC_0583
Мікроавтобус найманців Піддубного-Бірси у дворі міськради

Броварські регіонали не хотіли повертатись додому в помиях, а тому найняли собі «самооборонівців» з Незалежності, 2, які повинні були  відбивати можливі атаки Правого сектору. Натомість найняті Сапожком бойовики знічев’я гиркали на присутніх журналістів.

Участь людей Піддубного та Бірси в охороні спокою Сапожка та інших чиновників-регіоналів, а також їхнє кришування розповсюджувачів чорнухи не залишає сумнівів, на кого працюють ці люди і які в них моральні принципи. Зрештою, сама біографія їхніх «командирів» дають відповідь на всі запитання. Окрім головних: на яких підставах досі в центрі Броварів перебуває штаб воєнізованої, напівкримінальної структури, яка за чутками має в своєму арсеналі вогнепальну зброю, і готова виконувати будь-які замовлення тих, хто їм платить? Чи для того ми боролись на Майдані, проливали кров, аби тепер, під брендом «самооборони» наше місто тероризували кримінальні банди, які сьогодні підтримують регіоналів?..

P.S.

Вже коли цей допис було опубліковано, з’явилась інформація про ще одну затриману групу розповсюджувачів “чорнухи”, цього разу – в смт Велика Димерка. Кажуть, що там ситуація ще цікавіше. Скоро будуть опубліковані відповідні фото та відеоматеріали. 

 • avatar
  сергей
  7 років тому

  плакся и качор брехуны, каких свет не видел. было ясно сказанно ,что самооборона броваров не партийная организация, а охрана порядка. кто давал право представителям резаненко брать на себя функции правоохранительных и судебных органов. на видео видно, что задержанные не совершеннолетние на голову ниже их задержавших, у одного была разбита губа, а некоторые их задержавшие были с запахом. вот и заступилась за них самооборона, до приезда милиции.

 • avatar
  сергей
  7 років тому

  а писать про самооборону так надо знать кто уже более двух недель выбран старшим на общем собрании и это не пиддубный и не бирса и в самообороне нет ни одного приверженца януковича и у каждого свое мнение по поводу кандидатов и все за порядок в городе

 • avatar
  Юрій Українець
  7 років тому

  Що таке самооборона у Броварах зараз взагалі? Навіщо вона потрібна? Майдан закінчився, війни тут, на щастя, немає, міліція працює вже давно в штатному режимі. Хто ці самозванці в камуфляжі, які незрозуміло на яких підставах займають комунальне приміщення в центрі міста? Це справді більше нагадує якесь ОПГ, яке нахабно привласнило собі назву з Майдану, де люди захищали нашу волю. А ці тепер заробляють на цьому гроші, та ще й як? Просто беруть гроші і виконують замовлення. І хто? колишні ригі – приховані і явні, комуністи, колишні продажні менти. Банда і є!

  • avatar
   сергей
   7 років тому

   для того и самооборона чтобы от таких как плакся и качор проплаченных брехунов беречь город а что самооборона берет деньги это от зависти я в сомообороне с апреля 2014 года и денег еще не получал на машине дежурю со своим бензином и за свои слова отвечаю в отличии от некоторых кстати я коренной русский и януковича с путиным за людей не считаю как и очередное гавкало под псевдонимом украинец юрий для того чтобы задавать вопросы по поводу самообороны надо знать криминогенную обстановку в городе здорово комуто самооборона дорогу перешла что за нее взялись качор со товарищи известные в городе прохиндеи от прессы

   • avatar
    Юрій Українець
    7 років тому

    Тобто ви створили цілу “самооборону”, з офісом в центрі міста, бійцями в камуфлі і балаклавами, з транспортом лише для того, щоб захищати Сапожка від Качора і Плаксі? Шо ж ви їх так боїтеся?

    • avatar
     Liam
     7 років тому

     Ти
     прихвосень дибільний Пляксин, хто мого
     брата вдарив по обличчю!? Це ви вже дітей
     за свого картавого почали бити!? (а йому
     16 років)!!! Твоє
     щастя
     що батьки не подали в суд на вас, жополизи
     Різаненкові. Качур, скільки тобі штаб
     Різаненка платить за твою ” журналістську
     діяльність”??? Самооборона
     хоч якось за порядком слідить на
     відміну від ваши приручених ментів.

 • avatar
  володимир
  7 років тому

  З Юрієм Плаксею на Майдані стояв у ніч з 18 на 19 лютого.Нас , броварських тоді назбиралось душ 20, які стояли на передовій. З упевненістю можу сказати, що названих ” самооборонівців” там не було. Ці вже зявились потім, пазом з “іллюхінцями”, коли зрозуміли, що боятись більше нікого.

  • avatar
   сергей
   7 років тому

   гордится былыми заслугами удел убогих проще всего заварить кашу и в кусты умничать мало того еще и брехать о том о чем понятия не имеют у меня форма в которой я хожу в самообороне выдана на работе как спецовка в 2012 году и так у всех кто купил за свои деньги кто пошил за свои опять же а то что самооборона независима комуто глаза колет кстати о резаненко я был не плохого мнения а теперь глядя на тех кто его окружает я сомневаюсь в нем хоть он и от порошенко которого я полностью поддерживаю