• Сьогодні: Вівторок, 31 Березня, 2020

Бандформування броварських регіоналів «кришують» розповсюдження «чорнухи» проти Різаненка

Жовтень19/ 2014
avatar
Юрій Плакся

Депутат Броварської міської ради VI скликання, секретар комісії з питань молодіжної політики та спорту. Довірена особа кандидата в народні депутати України Павла Різаненка.

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

54546В ніч на 18 жовтня в м. Бровари в районі «Розвилки» активістами виборчого штабу Блоку Петра Порошенка було затримано кілька юних хлопців та дівчат, які розповсюджували брехливу інформацію про кандидата в депутати Павла Різаненка. Колишні регіонали, які сьогодні рвуться до влади, не вигадали нічого кращого, як знову ночами засмічувати Бровари «чорнухою», в якій Різаненка називають «російським шпигуном».

Нагадаю, що в 2012-му році конкуренти Різаненка зі штабу Партії регіонів розповсюджували аналогічні «газети», де Павло Олександровича називали то російським, то американським, то ізраїльським шпигуном. Для цього міська влада використовувала як комунальні ЗМІ, так і підробки інших газет. Коли це не допомогло – регіонали почали розповсюджувати листівки, де Різаненка звинувачували рейдером, наркоманом та гвалтівником. Звичайно, що люди не сприйняли і цю брехню, і тоді штабісти Партії регіонів намагались переконати громадян, що Різаненка рішенням суду зняли з виборів. Але виборці все одно змогли відрізнити правду від брехні, віддали свої голоси Різаненку і в результаті отримали одного з найкращих депутатів тодішньої Верховної Ради.

Затримані юнаки не змогли пояснити, хто наказав їм розповсюджувати подібну «літературу», а натомість почали дзвонити невідомим, аби ті приїхали і «врятували» їх. Активісти штабу Різаненка у свою чергу викликали правоохоронців, аби все відбувалось в рамках закону і порушників виборчого законодавства затримали на підставі офіційного протоколу.

byk1
Хлопці, що розповсюджували “чорнуху”

ВАЖЛИВЕ ОНОВЛЕННЯ: Коли матеріал вже був опублікований, з’явилось повідомлення про затримання ще однієї групи “чорнушників”, котрі поширювали аналогічні матеріали в смт. Велика Димерка. Затримано було автомобіль, забитий пачками тих самих листівок. Найцікавіше, що керівником злочинної групи виявився… діючий працівник броварського УДСО Василь Павлуцький!

Молодий правоохоронець до останнього намагався “порішати все на місці” і дуже просив не викликати міліцію. Однак наші активісти звикли робити все по закону і офіційно передали затриманого в руки прибулих на місце правоохоронців. А ще донедавна фото схопленого на гарячому Павлуцького висіло на дошці пошани броварського міськвідділку!

vaXqunr1AXc

За кілька хвилин на місце події прибуло кілька автомобілів, звідки вийшло близько десятка чоловіків у камуфляжі, а деякі з них були ще й у масках. Невідомі поводили себе досить агресивно і відразу визнали, що затримані хлопці – «їхні». Через деякий час, зрозумівши, з чим і ким мають справу, чоловіки в камуфляжі схаменулись і почали стверджувати, що затриманих хлопців не знають, а просто патрулювали місто. Крім того, невідомі представились членами «Самооборони Київської області, відокремленого підрозділу м. Бровари». Керував групою людей в камуфляжі чоловік на ім’я Андрій Піддубний.

poroshkoviy0111
Андрій Піддубний був присутній під час страйку робітників Порошкового заводу: колектив заводу вимагав відставки директора підприємства – ставленика сепаратиста Царьова. Якою була мета візиту на страйк Піддубного – так і лишилося загадкою: він ухилявся як від питань працівників, так і журналістів.

Андрій Піддубний – колишній працівник правоохоронних органів. Під час революційних подій Піддубний зрозумів, що «в мутній воді легше рибу зловити» і часто з’являвся під час масових заходах часів Майдану в Броварах. За деякий час Піддубний вступив до міської Самооборони, якою ще з лютого керував Олег Шевчук – «свободівець», комендант барикад та блок-постів на виїздах з Броварів, активний учасник Майдану.

DSC_0457
Офіс “самооборони” Піддубного-Бірси на бульварі Незалежності, 2

Увівши до складу своїх людей, зокрема такого собі Олега Бірсу, Піддубний здійснив в самообороні «переворот» та усунув від керівництва Шевчука і його однодумців. З того часу Піддубний і компанія повністю господарюють в офісі на Незалежності, 2, перетворившись на напівкримінальну силову структуру, що «надає специфічні послуги» будь-кому, хто заплатить.

OihAx5p8gUQ
Олег Бірса. Був помічником депутата-регіонала, деякий час працював в охороні головного комуніста Петра Симоненка. Після перемоги Майдану різко став на бік революціонерів.

Востаннє Самооборона Піддубного-Бірси «працювала» під час останньої сесії Броварської міської ради, коли мер Сапожко та депутати регіоналівської більшості захищались від Правого сектору. Напередодні активісти ПС провели під стінами міськради попереджувальну акцію, в якій пообіцяли регіоналів-перевертнів викинути у смітник.

DSC_0569
Люди Піддубного-Бірси охороняють міськраду від націоналістів
DSC_0579
Піддубний з наближеними стоїть неподалік
DSC_0577
Ще група найманців були всередині приміщення
DSC_0583
Мікроавтобус найманців Піддубного-Бірси у дворі міськради

Броварські регіонали не хотіли повертатись додому в помиях, а тому найняли собі «самооборонівців» з Незалежності, 2, які повинні були  відбивати можливі атаки Правого сектору. Натомість найняті Сапожком бойовики знічев’я гиркали на присутніх журналістів.

Участь людей Піддубного та Бірси в охороні спокою Сапожка та інших чиновників-регіоналів, а також їхнє кришування розповсюджувачів чорнухи не залишає сумнівів, на кого працюють ці люди і які в них моральні принципи. Зрештою, сама біографія їхніх «командирів» дають відповідь на всі запитання. Окрім головних: на яких підставах досі в центрі Броварів перебуває штаб воєнізованої, напівкримінальної структури, яка за чутками має в своєму арсеналі вогнепальну зброю, і готова виконувати будь-які замовлення тих, хто їм платить? Чи для того ми боролись на Майдані, проливали кров, аби тепер, під брендом «самооборони» наше місто тероризували кримінальні банди, які сьогодні підтримують регіоналів?..

P.S.

Вже коли цей допис було опубліковано, з’явилась інформація про ще одну затриману групу розповсюджувачів “чорнухи”, цього разу – в смт Велика Димерка. Кажуть, що там ситуація ще цікавіше. Скоро будуть опубліковані відповідні фото та відеоматеріали.