• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

Правий сектор приніс до броварської міськради сміттєвий бак

Жовтень03/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

DSC_0110Сьогодні, 3 жовтня близько 9:00 ранку активісти «Правого сектору» прийшли до будівлі міської ради, принісши із собою бак для сміття. Близько півтора десятка кремезних хлопців з прапорами «Правого сектору» заявили, що їхня акція – це попередження колишнім регіоналам та приспішникам режиму Януковича, аби ті відмовились від своїх намірів знову йти у владу.

Активісти встановили сміттєвий бак прямо перед входом до міськради та обклеїли його портретами чиновників, депутатів та кандидатів в депутати, так чи інакше пов’язаних з Партією регіонів та попередньою владою. Після цього зачитали звернення Правого сектору до вказаних осіб та громади.

DSC_0024

DSC_0052

Як повідомляє ресурс Molotoff.info, активісти “Правого сектору” переконані, що колишні регіонали знову хочуть “обдурити народ та пропхатись у владу, зневажаючи пам’ять полеглих героїв, які пролили свою кров у боротьбі саме проти таких виродків та посіпак Януковича”. На сміттєвий бак учасники акції почепили портрети кандидатів в народні депутати по 97-му виборчому округу, які, на їхнє переконання, представляють позицію Партії регіонів.

Зокрема, бак для сміття “прикрасили” фотографіями самовисуванця, екс-регіонала та заступника міського голови Василя Андрєєва, кандидата від Радикальної партії Олега Ляшка, екс-довірену особу кандидата від Партії регіонів Сергія Федоренка (більше відомого як “масажист Азарова”) Олександра Фещуна, начальниці відділу культури, колишньої регіоналки, а тепер кандидатки в парламент від “Ліберальної партії України” Наталії Багмут, висуванця від “Опозиційного блоку” Олександра Порядіна та броварського міського голови, колишнього члена Партії регіонів Ігоря Сапожка.

DSC_0124

DSC_0099

“Сьогодні “Правий Сектор” розпочав процес політичного чистилища у Броварах. Наразі у Броварах, як і по всій Україні, знову піднімають голови недобитки Партії регіонів та режиму Януковича. Колишні регіонали, корупціонери, бандити та зрадники масово, відкрито і нахабно знову лізуть у владу, аби й далі грабувати Україну та знущатися з людей. Їхня присутність у владі – це повзуче відкочування України в часи беззаконня та диктатури. Ми захистимо державу від цього”, – йдеться у заяві “Правого Сектору”.

DSC_0079

На акцію прибув в.о. начальника броварської міліції Микола Клименко, який поспілкувався з активістами та закликав їх не порушувати громадський порядок, а принагідно – запросив на круглий стіл за своєю участю та участю новопризначеного прокурора.

DSC_0100

Як повідомляє «Правий сектор», окремі чиновники, зокрема міський голова Ігор Сапожко, спішно покинули будівлю міської ради, щойно перед входом з’явились активісти зі сміттєвим баком. Близько 10:30 акція завершилася.

За матеріалами Molotoff.info