• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Броварських комунальників змушують агітувати за Василя Андрєєва?

Жовтень10/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

овк5До окружної виборчої комісії звернувся двірник ЖЕКу №5 Сергій Ачкасов, якого примушували розносити агітацію за кандидата в народні депуати Василя Андрєєва – заступника міського голови. Працівник житлово-експлуатаційної контори написав відповідну заяву до ОВК.  А вже через дві години Ачкасов передумав і написав другу заяву – що він все неправильно зрозумів, і просить не розглядати першу. Наступного дня на засіданні окружкому, коли дійшла черга розглядати документи комунальника, залишилась тільки друга заява. Перша – зникла.

Голова комісії, комуніст Костянтин Кукоз почав шукати заяву на столі, мляво перебираючи папери, мовляв, десь зникла. «Може, прибиральниця забрала», – припустив секретар комісії від Партії регіонів Юрій Дідескул.

овк4
Голова комісії Костянтин Кукоз (ліворуч) та секретар Юрій Дідескул шукають заяву

Безуспішні пошуки тривали б дуже довго, проте член ОВК Олексій Скочко, який завбачливо зробив фотографію заяви, зачитав її на засіданні з екрану мобільного телефона.

овк6
Членк ОВК Олексій Скочко читає заяву

В заяві говориться, що 7 жовтня майстер ЖЕК №5 дала двірнику вказівку розносити агітаційні матеріали кандидата в народні депутати України Василя Андрєєва.

«Мені як працівнику ЖЕКу наказано зробити це негайно і було наголошено, що сьогодні це буде перевірено начальником ЖЕКу», – зазначає Ачкасов у своїй заяві.

заява

Проте у той же день, через дві години броварчанин  передумав і прийшов до ОВК подати іншу заяву: мовляв, я неправильно все зрозумів, прошу залишити мою першу заяву без розгляду.

овк5
Де заява?!

«Він прийшов подати цю заяву, бо в нього в кишені, мабуть, була інша заява – на звільнення», – припустив інший член ОВК Юрій Гладишко. В той же час член комісії наголосив на тому, що це пряме порушення виборчого законодавства, яке відповідні органи можуть трактувати злочином.

овк3
Член ОВК Юрій Гладишко

Спираючись на цей факт, можна припустити, що кандидат в народні депутати Василь Андрєєв використовує адмінресурс для виборчої агітації, що є прямим порушенням вибочрого законодавства. Проте дуже дивно виглядає факт зникнення цієї заяви. Комуністично-регіональний дует “Кукоз-Дідескул” якось без ентузіазму шукали документ в паперах на столі, немовби знали, що його там немає.

Як підсумок, члени ОВК вирішили викликати на одне з наступних засідань комісії самого заявника Сергія Ачкасова, щоб остаточно поставити всі крапки над “і” в цій історії.

Фото – Марії Придьми