• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Сьогодні з 16:00 до 22:00 по всьому місту можуть відімкнути електрику

Грудень16/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

lampaБлизько 15:00 до редакції «Маєш право знати» з кількох джерел надійшла інформація про можливе вимкнення електропостачання в м. Бровари 16 грудня у період з 16:00 й аж до 22:00.

Телефоном інформацію про відключення електропостачання на 6 годин підтвердив заступник міського голови Василь Андрєєв під час з розмови з депутатом міської ради Романом Сімутіним. За словами Андрєєва, така інформація надійшла до міськвиконкому від начальника Броварського РЕМ Юрія Сливи. Самому Сливі, як розповів чиновник, інформація про можливе відключення електрики з 16:00 по 22:00 по всьому місту надійшла від центрального диспетчера в м. Київ.

Користувачі соціальних мереж повідомляють, що прямо зараз батькам дітей, що перебувають в дитсадках, телефонують виховательки і просять забрати дітей з садочків до 16:00. Інформацію про масштабне відключення підтверджують і працівники комунальних підприємств та установ. Єдиний, від кого досі немає офіційного коментаря й підтвердження інформації, це начальник Броварського РЕМу. На телефонні дзвінки наших журналістів він не відповідає, на смс із запитанням повідомив, що перебуває зараз на нараді.