• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

«Коментарі»: Тролейбусну лінію «Бровари-Київ» будуватиме компанія «Південьзахідшляхбуд»

Вересень28/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Відділ капітального будівництва Броварської міської ради Київської області вибрав вінницьку компанію «Південьзахідшляхбуд» для будівництва 1 і 2 черг тролейбусної лінії «Бровари-Київ». 24 вересня ПАТ «Південьзахідшляхбуд» отримала акцепт тендерної пропозиції на будівництво тролейбусної лінії «Бровари-Київ» вартістю 131,5 млн. грн., повідомляє сайт «Коментарі» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Роботи повинні бути виконані з жовтня по грудень 2012 року. Тендер проходив за процедурою закупівлі в однієї особи.

ПАТ «Південьзахідшляхбуд» належить ТОВ «Альфадорстрой» і ПАТ «Золоті Ворота», які входять в корпорацію «Золоті Ворота». Керівник корпорації Сергій Самусєв відомий як радник Віктора Медведчука, коли той працював першим заступником голови Верховної Ради в 2000-2001 роках.

Як уже писали «Коментарі», на майбутньому розвезенні жителів Броварів до Києва і назад активно піариться голова міського партосередку «регіоналів» і майбутній кандидат в депутати по цьому округу Сергій Федоренко (відомий більше як «масажист Азарова»). У лютому 2012 року голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк висловив сподівання, що «до кінця року тролейбуси вже вийдуть на маршрут». Однак 12 вересня уряд затвердив техніко-економічне обґрунтування будівництва тролейбусної лінії з Броварів до Києва вартістю в 528,509 млн. грн.і з терміном робіт в 2,5 роки.

Джерело: «Коментарі»