• Сьогодні: Субота, 15 Травня, 2021

Ми запускаємо спецпроект “Парламентські вибори 2014” у Броварах

Вересень10/ 2014
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Вибори 2014Ця виборча кампанія є надзвичайно важливою для нашої держави, нашого міста та нашого майбутнього в цілому. Від результатів виборів до Верховної Ради України 2014 року залежить шлях, яким піде наша країна: чи будуть ідеали Революції Гідності взяті за основу розбудови нової держави та вітлені у життя, чи стара корупційна система, яка знівелювала всі функції держави й призвела до загибелі людей та розгортання війни, просто отримає нову політичну обгортку. 

А від чого залежать результати голосування? Від того, наскільки свідомо й зважено свій вибір буде робити кожен (!) виборець. І для цього він повинен володіти достатньою інформацією, мати сформовану систему цінностей та непереборне бажання змінити країну шляхом обрання найкращих кандидатів та політичних сил. І тут не обійтись без журналістів, їх сумлінного та відповідального ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, оперативного та повного висвітлення перебігу виборчої кампанії.

Саме тому ми запускаємо наш спецпроект “Парламентські вибори 2014“. Ми переконані, що не можемо залишатись осторонь від процесу формування нового Українського Парламенту й зобов’язані, використовуючи всі наявні у нас знання та інформацію, максимально уважно й ретельно стежити за ходом виборчих перегонів у Броварах й висвітлювати всі його аспекти на сторінках нашого Інтернет-видання.

Аналітика, розслідування, репортажі, анонси зустрічей – усе як завжди, але з фокусом на головних дійових особах та ключових подіях виборчого процесу в нашому місті. Усі публікації у рамках спецпроекту матимуть тег “парламентські вибори 2014“.

У фокусі нашої уваги:

  • робота окружної виборчої комісії № 97, яка організовує підготовку й проведення виборів;
  • передвиборча діяльність кандидатів в народні депутати;
  • агітаційні кампанії політичних партій та їх кандидатів;
  • робота виборчих штабів усіх учасників виборчого процесу;
  • електоральні настрої та поведінка броварських виборців;
  • моніторинг порушень виборчого законодавства;
  • формування складу ДВК та їх робота;
  • робота правоохоронних органів до та під час виборів;
  • голосування у День виборів 26 жовтня 2014 року та підбиття підсумків.

Повідомляйте важливу інформацію на нашу електронну скриньку [email protected] або контактуйте з журналістами, які залучені у цей спецпроект, у соціальних мережах: Андрій Качор, Аліна Дяченко, Тарас Шако.

Наша команда журналістів вже втретє активно висвітлюватиме процес виборів у броварському виборчому окрузі. Під час буремних подій парламентських перегонів у 2012 році на наших журналістів скоювали напади, ламали редакційну техніку та перешкоджали стежити за роботою виборчих комісій, і все ж нам вдалось навіть у День виборів провести повноцінний Інтернет-марафон. Президентські вибори 2014 року минули більш-менше спокійно й без ексцесів, ми зробили кілька прямих відеовключень та висвітлювали в режимі онлайн перебіг голосування. Дуже хочеться, щоб ця виборча кампанія пройшла зразково й без порушень не лише виборчого законодавства, а й прав журналістів.

P.S: Читайте першу публікацію у рамках нашого спецпроекту – репортаж з першого засідання окружної виборчої комісії № 97, яка буде проводити вибори Верховної Ради України у нашому місті – за цим посиланням.