• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

У броварському виборчому окрузі ЦВК зареєструвала ще 5 кандидатів

Вересень26/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

ЦВКВчора Центральна виборча комісія своїм рішенням зареєструвала ще 5 кандидадів у народні депутати, які балотуватимуться по одномандатному округу № 97 (Бровари, Березань, Броварський та Баришівський райони). Відтак станом на 25 вересня у нашому виборчому окрузі за крісло у Верховній Раді України змагаються вже 11 претендентів.

Коло участників передвиборчих перегонів поповнилось трьома самовисуванцями – 25-річним Олегом Коломійцем, що мешкає у Броварах, 23-річною Людмилою Пінчук, яка мешкає у Києві, та 22-річним Олександром Стасюком, що проживає в смт Калинівка, а також двома “партійними” кандидатами – 33-річним Русланом Маховським від партії “Воля” та 52-річним Миколою Стельмахом від Української Народної Партії.

ДОВІДКИ ПРО КАНДИДАТІВ З САЙТУ ЦВК:

Коломієць Олег Геннадійович – народився 14 вересня 1989 року в місті Лубни Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Маховський Руслан Сергійович – народився 8 червня 1981 року в місті Полтаві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії “Воля”, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “Воля”.

Пінчук  Людмила Василівна – народилася 17 грудня 1990 року в селі Фарбовано Яготинського району Київської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, вчитель, гімназія міжнародних відносин з поглибленим вивченням англійської мови № 323 міста Києва, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Стасюк  Олександр Андрійович – народився 6 грудня 1991 року в місті Рожище Волинської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в смт Калинівка Броварського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Стельмах  Микола Іванович – народився 17 грудня 1961 року в місті Рівному, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Української Народної Партії, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Українська Народна Партія.

Нагадаємо, раніше у 97 виборчому окрузі ЦВК зареєструвала шістьох кандидатів: трьох “самовисуванців” Сергія Крижанівського, Валерія Деркача та Василя Андрєєва, кандидата від партія Тігіпка “Сильна Україна” Михайла Алєксєєнка, «батьківщинівця» Олега Кищука та висуванця під партії Арсенія Яценюка “Народний фронт” Миколу Семеняку.