• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Федоренка офіційно призначили відповідальним за злочини режиму Януковича по Броварах. ВІДЕО

Липень23/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

21 липня на з’їзді Київської обласної організації Партії регіонів Сергія Федоренка офіційно висунули кандидатом в парламент від Броварського виборчого округу.

Все дуже логічно. Партія, яка бере участь у виборах, як правило висуває від себе кандидатом персону, котра найкраще виражає партійну лінію та позицію й може найбільш гідно представляти політичну силу та її виборців в органах влади. Кандидат від партії – це її найкращий представник, фаворит і флагман. Відтак цей кандидат не лише має бути уособленням партії, а й несе усю відповідальність за дії та позицію партії на будь-якому рівні.

Виходить так, що особистий масажист Азарова виявився найбільш гідним представником партії влади від Броварів, Баришівки та Березані – саме ці населені пункти входять в 97-ий округ, від якого збирається йти в парламент Федоренко. Найбільшу довіру та повагу від президентської партії у Броварах заслужив розкрадач паркових земель, узурпатор броварських басейнів та голова земельної комісії в місті, яке славиться на всю країну шахрайськими схемами з дерибану землі.

Здавалося б – якийсь нонсенс. Проте насправді – нічого дивного. Дії Федоренка та його поплічників якнайкраще відтінюють усіх членів Партії регіонів. В політичної сили, основними принципами діяльності якої є насилля над громадянами, грабунок бюджетів і комунальної власності, брехня в підконтрольній пресі та придушення свободи слова найкращим представником має бути найбільш «отпєтий» – тоді «все буде Донбас» і «по понятіям». І Федоренко дуже гармонійно виглядає в такій ролі.

Проте крім усього іншого, масажиста Азарова відсьогодні можна офіційно вважати відповідальним за все те беззаконня, що його творить режим Януковича та Партія регіонів.

–          За реставрацію політичних репресій.

–          За небачену досі корупцію.

–          За міліцейський «безпрєдєл», мовчання прокуратури і продажність судів.

–          За знущання над пенсіонерами, «чорнобильцями», «афганцями» та підприємцями.

–          За закони, що розколюють країну і відправляють державну мову в гетто.

–          За придушення мирних мітингів, знищення малого і середнього бізнесу та поновлення цензури в пресі.

–          І ще за безліч гріхів, котрі руйнують державу і які українці ніколи не пробачать «регіоналам».

Відсьогодні Сергій Федоренко, як «коронований» режимом – офіційна «передвиборча мішень» для усіх активних громадян, котрим не треба вже пояснювати, куди веде країну Партія регіонів, особисто Віктор Федорович та його ставленики на місцях.

На останок – коротке відео зі свята «регіоналів», де Федоренко, радіючи новому статусу, кумедно пританцьовує зі ще одним висуванцем від ПР, вічно юним орлом Михайлом Поплавським.

 • avatar
  Евгений Захаревич
  11 років тому

  Все буде Донбас дещо образило  )))))
  І взагалі, на мою думку, образ Донбасу формується у людей з тих, хто складає більшість населення (шахтарі, металурги, машинобудівельники), але не варто забувати, що там живуть і дуже освічені люди.
  А взагалі, стаття порадувала. За відео окремий рєспєкт ))))))

  • avatar
   Andriy Kachor
   11 років тому

   “Все буде Донбас дещо образило  )))))” – ну це вже сталий вираз, яскрава ідіома, не мною придумана. Але я перепрошую у тих, кого це може образити – пересічних мешканців Донбаського регіону я тут маю на увазі в найменшій мірі, а передусім – Сім’ю. 

 • avatar
  Kot5599
  11 років тому

  Які асоціації виклакає  фраза  “Все буде Донбас”.
  Однозначно негативні. Не сумніваюся, що “там живуть і дуже освічені люди”. Але “Донбас” сприймається  як потомки кримінальних елементів, звезених зі всього Радянського Союзу після війни для відновлення затоплених шахт. А не як корінне населення краю, яке складає меншість у регіоні. Ну а “потомки”, дорвавшися до влади, намагаються перетворити на зону всю територію України.

 • avatar
  lawyer
  11 років тому

   ну і кандидат, еліта елки-палки.