• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Дитячі майданчики на Розвилці вирішили зробити у дворах

Липень18/ 2012
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Вчора на площі Шевченка було хоч і не дуже велелюдно, проте на обговорення місця розташування дитячого майданчика на Розвилці прийшли у першу чергу люди зацікавлені, які мали свою думку з цього приводу. Відтак після жвавих дискусій місце для дитячих ігор таки визначили.

Збори громади для колегіального вирішення цього питання скликав депутат Броварської міської ради Олег Іваненко. На початку зустрічі він ознайомив присутніх з історією свого листування з органами влади на тему облаштування у цьому районі міста дитмайданчика.

За його словами, спочатку він розглядав варіант зведення дитмайданчика на самій площі Шевченка, однак очільники міста йому пояснили, що це неможливо, оскільки план реконструкції скверу ім. Тараса Шевченка ще не затверджений, а тому майданчик тут робити не варто. Натомість влада запропонувала депутату зробити місця для дитячих розваг у дворах довколишніх будинків.

З цим депутат і прийшов до громади, мовляв, я таке питання сам вирішувати не можу, потрібна ваша згода. «То як – будемо чекати, поки план скверу затвердять чи робимо майданчики у двох визначених владою дворах?», – запитав депутат. Перший варіант люди одностайно відкинули, мовляв, чекати – справа марна, і почали перераховувати, чого вони  вже не один десяток років чекають. А от з приводу того, чи у дворах, чи деінде – думки розійшлись.

Хтось сказав, що давайте краще на місці стихійного базару його зробимо, або замість «отого магазину, який оце посеред площі поставили, і хто тільки дозвіл на це дав», а хтось взагалі запропонував поставити гойдалки та гірки з іншої сторони вул. Кірова у дворах. Проте всі категорично заперечували проти того, що зробити майданчик на самій площі чи біля скверу Шевченка, бо «там тоді тільки наркомани та алкоголіки будуть збиратись, і дітей своїх ми туди не пустимо».

Словом, зійшлись на тому, що таки найдоречніше буде зробити майданчики у дворах будинків Кірова, 1 та Київська, 168. «Так я з дому зможу і за дитиною наглядати», – зауважила молода мама. «Гаразд, тоді з мене майданчики (вони, до речі, вже закуплені), а з вас – отримання згоди від тих мешканців, хто проти майданчиків, бо є й такі. Ось я щойно спілкувався з кількома бабусями, так вони заперечують, мовляв, буде галас та крики постійні під вікнами», – підсумував депутат Іваненко.

І щойно питання було вирішене, як люди обступили свого представника у владі з іншими наболілими питаннями. Коли дірки в асфальті на площі нарешті залатають, коли сквер таки реконструюють, що робити з алкоголіками та наркоманами, які по ночах у цьому сквері на лавочках порушують громадський спокій і т.д. Проте ці питання депутат лише вислуховував та радив звертатись до відповідних інстанцій. Зрештою темою зустрічі були дитячі майданчики, решта питань – тема окремих зустрічей.

З власних джерел «Маєш право знати» відомо, що Олег Іваненко планує балотуватись на виборах у жовтні до Верховної Ради України. Крім того, по місту уже розповсюджуються листівки з його біографією. Та й це була вже не перша його зустріч з мешканцями Броварів, за останні кілька місяців він провів низку подібних заходів.

«Маєш право знати» вже відстежує і продовжуватиме стежити за заходами, які проводитимуть потенційні кандидати в народні депутати, та інформуватиме про це своїх читачів, адже з наближенням виборів до парламенту суспільна увага має бути особливо прикутою до тих, хто має намір керувати державою. Повідомляйте нас про подібні зустрічі та інші заходи на електронну скриньку info (at) pravo-znaty.org.ua.

Чекайте незабаром матеріал про зустріч депутата Сергія Федоренка з мешканцями вул. Черняховського, на якій журналістам «Маєш право знати» спочатку спробували завадити знімати, а після зустрічі взагалі накинулись на журналіста, намагаючись забрати камеру.

 

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  Олег Іваненко – типова “тушка” в броварській міській раді. Голосує за всі ініціативи “регіоналів” в тому числі за виділення частини парку Федоренку, розграбунок землі на новій Промзоні і так далі. Через нотаріальну контору Іваненка проводиться левова частка шахрайських схем броварської міської влади. Тому мешканцям варто було б задуматись, з ким вони мають справу. 

 • avatar
  Lisova
  10 років тому

  Помічники в нього дивні, одначе

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Ага, це точно. Таке враження, ніби зранку у пивнушку, а ввечері – на допомогу депутату :)
   А той, що присів на третьому фото – також один з помічників?

   • avatar
    Lisova
    10 років тому

    Ні, то випадковий перехожий, хоча за типажем на помічників схожий. Він усе перепитував депутата:”Ти нотаріус, да?..” – і сам собі задоволено кивав.

   • avatar
    Alina Dyachenko
    10 років тому

    Та ні, той, що присів, не помічник. То якийсь не дуже тверезий мешканець, який вів себе трохи нав’язливо. Такі, на жаль, часті “гості” на подібних зустрічах ((
    В Іваненка дівчина-помічниця, у неї в руках була вся переписка, виглядає нормально. А ви якими помічниками дивуєтесь?

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Там ходили – роздавали календарики з зображенням Іваненка (на четвертому фото стоїть біля Ліди)

    • avatar
     Lisova
     10 років тому

     Там було, здається, ще мінімум двоє громадян “несвіжого” вигляду. Один став активно дискутувати з моєю мамою, а у “відповідь” на її запитання вручив їй візитку та якийсь флаєрок цього депутата.

 • avatar
  Решитов Денис
  10 років тому

  Навідміну від ішних кандидатів, Олег єдиний достойний перемоги. А помічники у нього нормальні, можна сказати найкраші. За декого з них як мінімум міста піде куди захочете. А олег ніяк не причетний до Регіонів і всього того що там робиться. Проте, незважаючи, що він сам на інвалідному візку, зміг добитися успіхів такого яких в нього є. Далеко не кожен може так як він. Так, що не треба нікого судити окрім себе. Ми всі теж без німфів, за кожним є щось темне. Тож мої любі СЛІДКУЙТЕ ЗА СОБОЮ.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

    Помічники у нього нормальні, а ось “побігайчики”, яких він використовує для розповсюдження листівок, довіри явно не викликають.
   Він дійсно досяг багато чого, але для цього він все ж продав душу регіоналам, не сперечайтеся. Він голосує на всіх сесіях разом з ними, ще й допомогає нотаріальною підтримкою.

   • avatar
    Elff
    10 років тому

     Якось сумно читати, відверто кажучи, про “продаж чужих  душ”… (:
    З помічником Олега Іваненка колись  довелося спілкуватись особисто – дуже приємна людина. Сам Іваненко в мене викликає ПОЧУТТЯ ПОВАГИ – мало хто з людей у такому стані  здоров’я здатний зробити те, що вдається йому. Деякі факти його біографії мене просто вразили.
    Також знаю, що і багатьом іншим людям, що мають проблеми,  він  допомагає …

   • avatar
    Nata_ly
    10 років тому

     Люби ж, Боже, правду. Він же почав свою діяльність і мав певні досягнення раніше, ніж регіонали прийшли до влади. Його “Прагненню” вже бозна-скільки років. І далеко не факт, що він сам радий нинішній ситуації.
    А ще – уявіть, що Ви маєте певну відповідальність (перед людьми, перед родиною, перед дітьми – у кого як). Одна справа бути чесним і принциповим, якщо ні за що не відповідаєш. Інша справа – якщо за плечима відповідальність за інших. Тут уже часто доводиться чимось жертвувати. Так що не треба судити однобоко, світ не чорно-білий, у ньому безліч відтінків.
    В будь-якому разі, Олег Іваненко достойний ПОВАГИ.

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Зрада дуже часто прикривається саме благими намірами.
     “У мене ж родина і діти, мені потрібно їх годувати – я змушений проголосувати за ініціативи партії регіонів”, “Я це роблю, щоб мої діти жили краще” і т.ін. – да такими відмазками половина депутатів у міськраді прикриваються.
     Хочеш допомогти людям – зупини розкрадання, зупини дерибан, направ кошти до бюджету, контролюй, щоб люди з обмеженими можливостями отримували від держави те, що їм гарантоване по закону

     • avatar
      Nata_ly
      10 років тому

      А ми дуже часто судимо про інших однобоко. Не знаючи всіх нюансів. В попередньому коменті я хотіла сказати, що мало хто, поставши перед вибором, зможе піти проти системи. Це не добре і не погано, це завжди було, є і буде – така людська природа.  Не хочу виправдовувати ніяких зрад, але у нас, на жаль, зараз саме така система: щоб забезпечити собі можливості діяти на більш-менш значимому рівні, доводиться йти на співпрацю з владою. І самотужки зламати цю систему – не вийде. Треба об`єднуватись. Тут у іншій статті була пропозиція про праймеріз – як спосіб об`єднатись. І що? Хоч хтось із кандидатів її підтримав? Ні? Кожен вважає себе найдостойнішим і хоче бути гетьманом? Ну, то й матимемо знову ту ж саму владу.

     • avatar
      Решитов Денис
      10 років тому

      Шановний, так чого ж ви не депутат? Якщо ви так розумієтеся на цьому і можете це змінити!!! Треба було Вам йти в раду. Не треба скаржитися на депутатів, ми їх обрали, і в собі треба розібратися спочатку, якщо ви обираєте тих кому не довіряєте.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Ну взагалі-то я не просто скаржусь, але й працюю над створенням дієвої альтернативи. На цих виборах я висувався як депутат до Верховної Ради по списках партії “Демократичний Альянс” http://pravo-znaty.org.ua/mi-ydemo-na-vibori/
      На жаль, наша партія поки що не встигла заручитися підтримкою достатньої кількості громадян України, тому цього року через встановлені фінансові перепони ми до Ради не йдемо. Хоча це не означає, що ми припиняємо боротьбу, скоріше навпаки.

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Ніхто не сперечається з тим, що Іваненко справді досягнув значно більше, ніж пересічна людина в подібному стані. Проте як депутат, він нічим не відрізняється від наших броварських “тушок”, які голосують за усі ініціативи ПР. Іваненко голосував за переважну більшість усіх шахрайських схем з дерибану броварської землі, він підтримав виділення Федоренку частину міського парку “Перемога”, він голосував за крадіжку землі на новій промзоні і ще за безліч таких схем, він підтримував скандальну незаконну заборону зйомки сесій міськради. Це не домисли і не роздуми – це все задокументовані факти. Будете з цим сперечатись? Тому казати про те, що він “непричетний до “регіонів і всього, що там робиться” – це як мінімум некомпетентно. 

   • avatar
    Решитов Денис
    10 років тому

    Може і так. Може, як депутат він не дуже. Але людина, хороша та порядна.

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Ми тут обговорєюмо Іваненка – кандидата у депутати чи Іваненка – людину-мецената?
     Якщо “як депутат він не дуже”, то Ви вважаєте, що як народний депутат він буде кращим?

 • avatar
  Lidija Strelchenko
  10 років тому

  Ніхто тут нікого не судить (???) – йдеться про побачене й почуте на одній конкретній зустрічі.
  І без чиїхось повчань мешканці вже напевне розберуться.

 • avatar
  Pavlo Rizanenko
  10 років тому

  Я взагалі не зрозумів коментар щодо помічників. Я бачив усіх помічників Олега Іваненка, з декількома знайомий особисто – всі нормальні, відповідальні люди. А те що хтось з розповсюджувачів щось зробив неідельно, це вади процесу – все проконтролювати неможливо і судити про кандидата по одинокому випадку з розповсюджвачем не варто. Тим паче що Олег Іваненко намагається залучати до розповсюдження людей з обмеженими можливостями, що дуже важливо і добре для цих людей – вони відчувають свою затребуваність та корисність в гарній справі яку роблять та в яку вірять.  
  Щодо коментарів “єдиний достойний кандидат” або ” не відрізняється від наших броварських “тушок”, які голосують за усі ініціативи ПР” то вирішувати будуть виборці які будуть оцінювати кандидатів по всьому спектру як заслуг так і недоліків. Кожен кандидат буде “відповідати” за те гарне або негарне що зробив та за все те що міг зробити але не зробив. Всі оціночні судження є агітацією, і якщо вони не базуються на реальних фактах і немають фактичного підгрунтя то вони є недобросовісною агітацією.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Фактів і фактичного підгрунтя – більш ніж достатньо.
   Є відеозаписи голосування Іваненка за злочинні рішення більшості у раді.
   Є угода обманутих “каширинців”, завірена нотаріусом Іваненком.
   “Тушкою” називати Іваненка не зовсім, напевно, коректно, тому що немає фактів, що він приймав якісь винагороди від регіоналів плюс не було зміни задекларованої ним до виборів позиції (він же на вибори не як “опозиціонер” йшов?)
   А ось вважати Іваненка колабораціоністом підстав є більше, ніж достатньо. Як ставитись до колабораціоністів – кожен нехай вирішує сам.

   • avatar
    Решитов Денис
    10 років тому

    А до чого тут угода обманутих “каширінців”?, він нотаріус, і це його робота посвідчувати договори. В нього наскільки мені відомо своя політика, він мажоритарщик. І до ВРУ йде теж В одномандатному!

    • avatar
     Andriy Kachor
     10 років тому

     “він мажоритарщик. І до ВРУ йде теж В одномандатному!”
     а як можна йти мажоритарщиком в багатомандантому? :)

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Цікаво, майданчики таки було встановлено? Мешканці задоволені?