• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

УНІАН: У Броварах підпалили авто редактора газети

Червень05/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вночі 31 травня внаслідок підпалу загорілось авто головного редактора газети “Вісник Києва” Юлії Шпак, – пише інформаційне агентство УНІАН.

Як повідомили УНІАН у Київській міській організації ВО Батьківщина, підпал був скоєний 31 травня близько півночі на автостоянці у дворі багатоповерхового будинку у Броварах у той час, коли Шпак відвідувала своїх родичів.

Вийшовши з під’їзду і побачивши загоряння, власниця кинулася до охоронців розташованої поруч із будинком стоянки. Завдяки їхній швидкій реакції вдалося загасити полум’я до того, як воно охопило автомобіль і розташовані поруч інші транспортні засоби.

Зараз з’ясовуються обставини підпалу. За попередніми даними, переднє колесо авто було облите бензином, звідти і почалося загоряння.

У прес-службі партійної організації заявляють, що підпал машини головного редактора видання, “яке публікує критичні матеріали щодо політичної ситуації у країні та Києві, об’єктивно висвітлюючи ініціативи влади та акцентуючи увагу на згортанні демократичних процесів в Україні, можна розцінювати як своєрідне попередження”.

“Тенденції залякування журналістів, перешкоджання їхній професійній діяльності в нашій державі набувають постійного характеру. Ми розцінюємо підпал машини редактора Вісника Києва як черговий замах на свободу слова і чергове попередження всім, хто не боїться бути об’єктивним до всього, що відбувається сьогодні у країні” , – заявив голова Київської Батьківщини Юрій Одарченко.