• Сьогодні: Четвер, 6 Жовтня, 2022

«Олімпійський день»: 11 червня у Броварах відбудуться спортивні змагання. ОНОВЛЕНО

Червень07/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Найближчої суботи Бровари проведуть щорічні обласні змагання в рамках «Олімпійського дня». Участь у заході зможуть узяти як професійні спортсмени, так і звичайні громадяни. Про це «Маєш право знати» розповів заступник начальника відділу молоді та спорту Броварської міської ради Михайло Доценко.

Чиновник зазначив, що урочисте відкриття «Олімпійського дня» відбудеться о 12:00 на центральній площі міста. А вже о 12:30 – 12:45 розпочнуться змагання. Триватимуть вони орієнтовно до 15:00 – 16:00. У програмі чоловік анонсує чимало заходів: легку атлетику, футбол, стрітбол, пауерліфтинг, шахи тощо.

Змагання з легкої атлетики відбуватимуться по бульвару Незалежності, від вулиці Гагаріна до вулиці Короленка. Більшість інших заходів проведуть на майдані Свободи, – повідомляє Михайло Доценко.

Участь зможуть узяти і люди з обмеженими можливостями. Для них анонсували забіг на 250 м. Окремий конкурс влаштують і для дітей. Малеча від 7 до 9 років отримає нагоду «позмагатися» за найкращий малюнок на асфальті.

Заступник броварського керівника відділу молоді та спорту зазначає, що на «Олімпійський день» у Броварах приїдуть команди з відповідних міст і районів Київської області. Водночас, зареєструватися і позмагатися нададуть можливість і «людям з вулиці». Але вони будуть зобов’язані письмово засвідчити, що за стан свого здоров’я відповідальність несуть самостійно.

Як зазначив Михайло Доценко, подію організовує відділення Національного олімпійського комітету України у Київській області спільно із міським відділом молоді та спорту. Минулого року такий спортивний захід приймали в Ірпені, цьогоріч справу доручили Броварам.

UPD. Пізніше на сайті Броварської міської ради з’явився деталізований графік змагань і карта місць проведення.