• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

АНОНС: 18 та 19 травня відбудуться судові засідання проти перейменування вулиць у Броварах

Травень16/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вже в найближчі середу та четвер у Броварському міськрайонному суді заплановані засідання щодо скасування рішення міської ради про перейменування 70-ти вулиць у Броварах. Цього разу у справі за позовом Тетяни Немчиної мають заслухати відповідача – Броварську міську раду. А також – третіх осіб, які виступають на боці органу місцевого самоврядування.

Дати та час засідань наприкінці останнього розгляду справи 13-го квітня анонсував суддя Андрій Шинкар. І в середу, і в четвер початок о 10:00. Суд розташований по вулиці Грушевського, 2.

Нагадаємо, що 13-го квітня Феміда протягом двох годин заслуховувала доводи позивачки Тетяни Немчиної, а також третіх осіб на її боці. Серед останніх – радниця броварського міського голови Ірина Нілова, довірена особа очільниці міського відділу культури Людмила Бабенко та близько десяти місцевих мешканців вулиць, які перейменували минулого року, – переважно пенсійного віку.

На боці відповідача до справи долучилися депутати міськради Сергій Батюк, Олег Шевчук та Володимир Опалько. Також – новообраний голова комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків Дмитро Карпій, активіст 16-ої сотні Самооборони Майдану Максим Ковбик і наукова співробітниця броварського краєзнавчого музею Марія Овдієнко.

Варто згадати, що раніше на розгляді броварського суду перебували дві справи, у яких позивачі просили скасувати рішення про перейменування 70-ти вулиць міста. Однак, одну із них Феміда лишила без розгляду, оскільки позивачки, які ініціювали процес, не з’являлись на судові засідання. Пізніше стало відомо, що до апеляційної інстанції жодна зі сторін не зверталась і рішення набрало законної сили.

 • avatar
  Andrey
  7 років тому

  А у перед куди??? У Европу я тільки бачу по перейменуванню й зносу символіки. І жодною справою ще якось так нажаль…

 • avatar
  Alexander Zaderko
  7 років тому

  ну и че,де результат? так и будет перекрёсток Поскрёбышева с Постышева?.. :(((