• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

АНОНС: 24 березня у Броварах виступить «Ляпіс-98»

Березень15/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Наступної п’ятниці у Бровари із концертом навідається гурт «Ляпіс-98» на чолі із Сергієм Міхалком. Учасники виконають найкращі хіти за останні 25 років, найперше пісні з раннього періоду творчості. Про це йдеться в рекламних матеріалах та на сайтах продавців квитків.

Як зазначено в повідомленнях, захід відбудеться 24 березня о 19:00 в концерт-холі ТРЦ «Термінал», що по вулиці Київській, 316. Вартість квитків – від 199 до 400 грн. Тривалість концерту – 3 години.

Як вказано в афішах, Сергій Михалок та гурт «Ляпіс-98» виконають найкращі хіти свого гурта-попередника «Ляпіс Трубецкой», зокрема з альбому «Ты кинула»: «А-у», «В платье белом», «Яблони», «Евпатория», «Ты кинула», «Воины света», «Зеленоглазое такси».

«Ляпіс-98» – білоруський рок-гурт, утворений минулого року в складі учасників гуртів «Ляпіс Трубецкой» і «Brutto». Музики виконують переважно хіти «Ляпіса Трубецького» 1990-х та початку 2000-х років. Лідером колективу є Сергій Міхалок.

Нагадаємо, у червні 2015 року Сергій Міхалок разом із гуртом «Brutto» виступали у Броварах. Учасники колективу неодноразово висловлювались на підтримку України та, навіть, присвятили пісню «Гарри» українським воїнам.