• Сьогодні: Неділя, 25 Вересня, 2022

На День молоді у Броварах обіцяють водяну битву, рок-концерт і низку інших масштабних заходів

Червень22/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цього року День молоді в Україні припадає на 26 червня – останню неділю місяця. У Броварах до свята організовують низку заходів: концерт сучасних виконавців, кінопокази, водяну битву, кібер-турнір тощо. Про це розповідає головний організатор Олег Берестовий.

Усі заходи відбуватимуться у парку «Перемога» або поблизу – на центральному майдані Свободи. Розпочнуться заходи від молодіжних організацій міста баскетбольним турніром «MOBI CUP» в чоловічій та жіночій категоріях. На змагання запрошують о 10:30 до баскетбольного майданчика у парку.

pablo (24)

Трохи раніше, з 10:00, на майдані Свободи фонд «Інна» спільно з партнерами організовує благодійну виставку-ярмарок із продажу товарів ручного виробництва. Зібрані кошти обіцяють відправити на підтримку онкологічних хворих Броварщини.

О 13:00 в парку на галявині біля так званої «Ракушки» розпочнуть кібер-турнір з «FIFA 16» та «MORTAL KOMBAT».

pablo (23)

З 15:00 на скейт-майданчику відбудуться показові змагання з екстремальних видів спорту – зокрема, з тріалу, паркуру, скейтбордингу та BMX.

pablo (14)

У цей самий час біля фонтану за участі пожежників влаштують масштабну водяну битву.

pablo (9)

На 18:00 анонсують наймасштабніший відкритий урок open-space з англійської мови. Охочих взяти участь запрошують до галявини біля «Ракушки».

pablo (17)

Тим часом на майдані Свободи розпочнеться концерт рок-гуртів та реп-виконавців. Окрім того, організатори запланували «битву діджеїв».

pablo (72)

За інформацією очільниці відділу культури Наталі Багмут, на музичному заході виступатимуть 8 гуртів і 2 діджеїв.

Під саму ніч, о 22:00, запрошують на кінопокази від молодіжного проекту KiwiKino. Які саме фільми демонструватимуть, організатори наразі не зазначають. Однак, зауважують, що це буде не останній кінопоказ цього літа.

pablo (11)

Серед інших подій організатори обіцяють майстер-класи, дартс-змагання, лекцію про подорожі тощо. Окремі заходи присвятять темам військової справи: тактики ведення ближнього бою та тактичної медицини. Подробиці обіцяють оприлюднювати поступово.