• Сьогодні: Вівторок, 26 Жовтня, 2021

АНОНС: 8 березня у Броварах концерт DZIDZIO

Лютий21/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Незабаром у Бровари завітає  український поп-гурт DZIDZIO. Концерт відбудеться 8 березня о 18:00 в залі торгово-розважального центру ТЕРМІНАЛ. Квитки коштують від 250 до 650 гривень.

Як повідомляє сайт KARABAS.COM, 8 березня в концертному залі ТРЦ ТЕРМІНАЛ (Бровари, Київська, 316) виступатиме популярний український гурт DZIDZIO, який працює у жанрі комедійного антигламурного попу. Квитки коштують від 250 до 650 гривень.

Гурт DZIDZIO був створений у місті Новояворівськ Львівської області 2009 року за задумом Андрія Кузьменка (Кузьми), який написав пісню «Старі фотографії», а потім «Ялта», що прозвучали у незвичному виконанні нового музичного проекту DZIDZIO. В його складі сьогодні троє музикантів – Дзідзьо, Юлік (Назарій Гук – клавіші, бек-вокал) і Лямур (Орест Галицький – гітара, бек-вокал), а надихає їх чарівна муза – Надя, яка знімається у всіх їхніх кліпах. І ще один персонаж – свиня Мейсон, який є для музикантів ідейним натхненником із вуличною освітою. Наразі гуртом випущено два альбоми – «ХА-ХА-ХА» і «DZIDZIO ХІТИ» та знято низку кліпів і фільмів.

Лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома – антигламурний співак, композитор, режисер, митець, філософ, драматург, і взагалі, як стверджує сайт DSIDZIO, мегапопулярний чувак з накладними бородою та вусами, який найбільше полюбляє скумбрію з хлібом, нічого не боїться (виняток: щипавки і павуки), характер – позитивний кіпіш, і взагалі – ходяча доброта.  До речі, сценічне ім’я Дзідзя пішло від його дідуся по маминій лінії, поляка за національністю, якого звали Маркуль Ян Казимирович. Всі в селі кликали його «дзідзьо».

Один із останніх кліпів режисера Любомира Левицького на пісню DZIDZIO – «108». Вчені Nasa відкрили нову планету, на якій існує життя. Це цивілізація овочів, яка ззовні досить нагадує людей: вони так само народжуються і живуть «людським» життям, як і ми. У овочів не буває проблемної ваги, і коли кохана пишна і стрілка на вагах затягує за цифру 108, то це навіть краще для кохання!

Фото – із сайту DZIDZIO