• Сьогодні: Вівторок, 24 Травня, 2022

АНОНС: 19 лютого – Діалог про Громадський бюджет участі на реальних прикладах

Лютий17/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї неділі, 19 лютого, міський депутат Олег Берестовий, ініціатор впровадження бюджету участі в Броварах, та Молодь Демократичного Альянсу запрошують броварчан на відкриту зустріч “Діалог про Громадський бюджет участі”. Своїм досвідом з місцевою громадою поділяться переможці проектів із Києва.

Як повідомляють організатори у FB, відкрита зустріч “Діалог про Громадський бюджет участі” відбудеться 19 лютого у будівлі виконкому (вул. Гагаріна, 18, 3-й поверх) о 14:00. Основна мета заходу – бажання надихнути та активізувати громаду, показати броварчанам на реальних прикладах: як можна практично використовувати можливості бюджету участі, та довести, що прості люди можуть виграти у конкурсі проектів.

Для участі у заході організатори пропонують зареєструватись.

Своїм досвідом поділиться громадський активіст із Києва Філіп Альїда на прикладі проекту реконструкції футбольного поля, бігових доріжок та баскетбольного майданчика при київській школі. До нього приєднається Олексій Багнюк, засновник “Осокорки Клуб”, який розповість про проект освітлення вулиць у власному районі Києва.

Анонсовано, що на зустрічі буде доповідь головного ініціатора бюджета участі в Броварах депутата Олега Берестового (Демальянс).

Захід допоможе в інформуванні мешканців Броварів про можливості, що відкриває кожному нова програма. Адже з міського бюджету щорічно виділятимуть 1% (але не менше 3 млн грн) на реалізацію громадських проектів, які може подати будь-який мешканець міста. Для цього, запропонований проект повинен бути пов’язаний з покращенням міста, прийняти участь у конкурсі та стати переможцем в голосуванні. Координаційна рада, яка працюватиме з проектами громадян, складатиметься з депутатів, чиновників, представників громадських організацій та активістів. Пілотні проекти планують запустити вже з 1 кварталу 2017 року, а профінансують у 3-4 кварталі 2017-го, наступні – в 2018 році. Положення про Громадський бюджет участі депутати Броварської міської ради ухвалили восени минулого року.