• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Новорічно-різдвяні заходи тривають у Броварах – ПОДІЇ

Січень12/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Зимові святкування добігають кінця. Однак, ще протягом тижня можна буде відвідати анонсовані раніше заходи у Броварах. Традиційно, різдвяно-новорічні свята у місті завершує Водохреща – 19 січня.

Як раніше зазначав відділ культури Броварської міської ради, 15 січня о 14:00 мешканці міста можуть відвідати фестиваль християнської творчості «Віфлеємська зірка. А 18 січня о 15:00 влаштовують святковий концерт «Різдвяні дзвони». Обидва заходи відбудуться в МКЦ «Прометей», що на бульв. Незалежності, 4.

Робота новорічно-різдвяного ярмарку на майдані Свободи, організованого ГО «Громадське коло», триватиме до Водохрещі – 19 січня. Також на свято хрещення в парку «Приозерному» відбудеться традиційне «Освячення озера», – анонсують у Броварській міській раді.

Подробиць святкування Водохрещі чиновники не уточнюють. Традиційно, цього дня озеро Біле в парку «Приозерному» освячують броварські священнослужителі Української православної церкви Московського патріархату.

Окрім того, за присутності міських чиновників і рятувальних служб, у водоймі відбуваються масові купання. Ополонку для всіх охочих влаштовують броварські комунальники – попри те, що в озері офіційно заборонено купатися з огляду на санітарно-епідеміологічні та інші умови.

Головне фото – Київська архиєпархія УГКЦ