• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

АНОНС: Найближчого вівторка у Броварах розкажуть про публічні закупівлі та систему «Prozorro»

Червень02/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

7 червня фахівець у галузі публічних закупівель Артем Романюков розповість броварським підприємцям і активістам про особливості нового закону «Про публічні закупівлі» та про роботу в електронній системі «Prozorro». Такий захід анонсував на Фейсбуку міський депутат Олег Берестовий.

Як зазначено в повідомленні, під час зустрічі буде змога ознайомитися з успішним досвідом співпраці держави й бізнесу у сфері державних закупівель. А також – дізнатися, як можна приєднатися до електронної системи торгів і перемагати в тендерах.

Організатори зауважують, що охочі взяти участь у семінарі мають попередньо зареєструватися. Захід триватиме 7 червня із 19:00 по 21:00 у приміщенні по вулиці Грушевського, 9/1. Доповідачем виступатиме дніпрянин, експерт із публічних закупівель Артем Романюков.

«Prozorro» – електронна система публічних і державних закупівель, що останнім часом впроваджується в Україні. Відповідно до законодавчих змін, використання цієї системи є обов’язковим у низці випадків закупівель.

Нагадаємо, що близько двох місяців тому у відповідь на депутатське звернення в. о. міського голови Григорій Голубовський повідомив: броварський міськвиконком не буде проводити закупівлі робіт та послуг за бюджетний кошт через «Prozorro».