• Сьогодні: Середа, 18 Травня, 2022

АНОНС: 5 лютого в ТРЦ «Термінал» пройде дитячий фестиваль «БравоKids.Зима»

Січень30/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї неділі, 5 лютого, у броварському ТРЦ «Термінал» відбудеться вже традиційний, щосезонний дитячий фестиваль «БравоKids.Зима». Про це повідомляють організатори на своїй сторінці у Фейсбуці. Захід проходитиме з 11:00 до 18:00. Вхід вільний, а всі розваги будуть безкоштовні і безлімітні.

Вже третій, на цей раз зимовий, дитячий фестиваль «БравоKids» пройде 5 лютого у приміщенні торгівельно-розважального центру «Термінал» у Броварах за адресою: вул.Київська, 316. Цього разу організатори приготували дійство під назвою «Зимові пригоди у савані».

Вперше на фестивалі пройдуть танцювальні батли на кубок «БравоKids» 2017. Час проведення: з 12:05 до 13:25. В ньому візьмуть участь представники будь-якого танцювального стилю. Вік учасників – 10-17 років. Переможець отримає звання «Золотий призер танцювального кубку «БравоKids» і власне сам кубок. Окрім того, на переможця чекає цінний приз, але який – тут організатори зберігають інтригу.

Ольга Кунцевська, організаторка фестивалю, наголошує на новизні такого формату змагань серед танцівників, де змагання проходять не поміж колективами із завчасно підготовленим танцювальним номером, а поміж самими танцівниками, які зважаться імпровізувати – виступати під випадкову музику, яку вмикає DJ із плей-листа.

На святі будуть присутні представники різноманітних розважальних та освітніх закладів для дітей: центри розвитку, технічні, студії, гуртки, секції, клуби тощо. І кожна дитина, сподіваються організатори заходу, зможе і відпочити, і спробувати обрати на майбутнє заняття до вподоби. Традиційно вже оргкомітет не забуває і про дітей з особливими потребами. Соціалізації таких дітей сприятиме їхня участь у концертній програмі, а також розваги серед звичайних дітей.

Блок розваг під назвою «Калейдоскоп зимових свят» ще раз нагадає дітям про Новий рік і Різдво, цій темі будуть присвячені виступи аніматорів і різноманітні шоу-програми.  А оскільки після новорічних свят наступне свято – День закоханих, то йому організатори приділять неабияку увагу: спеціально для «БравоKids» декоратори свята обіцяють виростити справжнє «дерево любові».

Нагадаємо, минулого року в Броварах вже проходили дитячі фестивалі «БравоKids.Весна» та «БравоKids.Осінь».