• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

АНОНС: 25 лютого в Броварах вистава «Ремонт або реставрація почуттів»

Лютий23/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Київське творче об’єднання (театр) «Тисячоліття» 25 лютого презентує у Броварах комедію «Ремонт або реставрація почуттів». Вистава пройде у МКЦ “Прометей” в суботу о 19:00. Квитки коштують від 90 до 250 грн. Тривалість вистави – 2 години з антрактом.

Вже цього тижня, 25 лютого, у суботу, в концертному залі МКЦ «Прометей» (булв.Незалежності, 4) можна буде переглянути виставу київського театру «Тисячоліття» під назвою «Ремонт або реставрація почуттів».

Комедія поставлена за мотивами п’єси Рея Куні та Джорджа Чепмена «Ліжко, леді і джентльмени». Вистава із сміхом розповідає про типові життєві ситуації, коли подружжя у шлюбі зайшли в глухий кут, вихід із якого вони вбачають тільки один – розлучення. Але ж почуття, начебто, ще жевріють. І подружжя вирішує, замість іти до сімейного психолога або заводити коханців, – розпочати ремонт у квартирі, щоб відреставрувати не тільки помешкання, а й свої почуття. Запрошений дизайнер все перевертає з ніг на голову, і не тільки в квартирі. Він пробуджує в чоловікові ревнивого Отелло, бо сором’язливу Джоанну починає хотіти не тільки чоловік. Хто знає, можливо, ці кумедні ситуації і зможуть зберегти шлюб?

Режисер вистави – Надія Ільченко, яка також грає роль у комедії. Інші задіяні актори: Сергій Крощенко, Володимир Хохлов, Іван Майстренко, Тетяна Лещенко, Віталій Кобець, Наталія Глоба, Роман Григіль, Наталія Шилова.

Усі подробиці, а також про те, як придбати квитки на цю виставу, можна дізнатись на сайті театру. Замовити білети та ознайомитися із схемою глядацького залу можна за цим посиланням. Справки та бронювання за телефоном: (067) 537-38-47.

Театр на своїй сторінці у VK також пропонує бажаючим випробувати удачу і виграти квитки на виставу. Підсумки будуть підведені 24 лютого: переможців буде двоє, кожний із них отримає пару запрошень.

Фото – зі сторінки театру у VK