• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

АНОНС: Безкоштовно навчати броварчан німецької буде новий мовний клуб. Перше заняття – 8 червня

Червень08/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

8 червня о 19:00 волонтерська спільнота English Speaking Club Bro запрошує броварчан на відкриття нового мовного клубу та запрошує на подію German Speaking Meetings. Про це йдеться у соціальній мережі FB. Навчання у цих спікінг-клабах безкоштовне, проекти існують на волонтерських засадах.

Наприкінці травня мовний клуб English Speaking Club Bro оголосив набір бажаючих організувати безкоштовний German Language Speaking Club для початківців.

«Вести цей клуб буде Таня Єрємєєва. Вона завітала до нас на англійську, і виявилося, що вона лінгвіст, і перша мова – німецька. Я їй запропонував спробувати створити German Speaking Club, і вона люб’язно погодилася його вести. До того ж, я ще не бачив у роботі саму Таню, тому для мене це також загадка, як воно все піде», – прокоментував Олександр Плахов, організатор спільноти ESC.

Перша зустріч German Speaking Club відбудеться сьогодні, в четвер,  8 червня, о 19:00 за адресою:  вул. Ярослава Мудрого, 90, 5-й поверх, кімната 23 (орієнтир – магазин “АТБ”, центральний вхід в офісну частину будівлі, ближче до Центру зайнятості).

Вхід – безкоштовний.

Читайте також: “Волонтерський проект English Speaking Club: “Ми хочемо ділитися своїми знаннями та надихати людей вчити англійську”