• Сьогодні: Субота, 27 Лютого, 2021

АНОНС: Сontemporary dance performance “Tectum” – 16 вересня у Броварах

Вересень12/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цього тижня в МКЦ “Прометей” покажуть сучасний танцювальний спектакль “Tectum” в стилі контемпорарі. В цій виставі беруть участь броварські вихованці Winwar Dance Studio. Вхід вільний. Про це зазначається в оголошенні у соціальних мережах.

Організаторами танцювального спектаклю є броварський танцювальний колектив Winwar Dance Studio, його хореограф Абдула Рахім Халед та Марьям Аль-Хасан, учасниця проекту «Танцюють всі 7». На виставу запрошено посла Сирії в Україні. Подія буде присвячена Дню міста та відбудеться 16 вересня о 18:00.

За словами Марьям Аль-Хасан, це буде перший виступ танцювальної студії в Україні. Після дебютного показу у Броварах, колектив буде представляти цю виставу у Франції та Мороко. Назва вистави Tectum перекладається як частина мозку людини, яка відповідає за зір та слух. Тому, головною думкою цього спектаклю є філософське сприйняття світу через органи відчуття людини.

Winwar Dance Studio була створена у Сирії та почала працювати в Броварах рік тому. Зараз студія має близько 50 броварських вихованців різного віку.