• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

АНОНС: Бюджет участі – 17 квітня запрошують висловити ідеї для броварських проектів

Квітень11/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Наступного понеділка, одразу після Великодня, усіх охочих запрошують прийти на проектну сесію «Твоя ідея для Броварів». Громадяни зможуть висловити свої ідеї щодо проектів на Бюджет участі у 2017 році. Наступним кроком має стати їхня реалізація. Про це йдеться у зустрічі на Фейсбуку від спільноти «Бюджет громадських ініціатив. Бровари».

Як зазначено на сторінці, захід відбудеться вихідного післявеликоднього понеділка, 17 квітня, і триватиме з 11:00 до 19:00. Організатор заходу Олег Берестовий розповів, що проектну сесію проведуть у приміщенні міської бібліотеки, що по бульв. Незалежності, 5. Триватиме вона цілий день. За організацією та масштабами буде схожа на проектну сесію «Нове місто – Бровари», що відбулася два роки тому.

Організатори запрошують прийти на зустріч та розповісти про свою ідею: як можна зробити Бровари кращими. У разі, якщо такої ідеї ще немає, професійні фасилітатори допоможуть її віднайти та розшукати однодумців для її реалізації. Наступним кроком буде формування ідеї в проектну пропозицію на Бюджет участі та її реалізація Броварською міською радою протягом 2017 року.

Нагадаємо, положення про громадський бюджет участі міські депутати ухвалили ще восени минулого року. А в січні Ігор Сапожко затвердив склад координаційної ради, що вирішуватиме долі поданих проектів. Заявки на проекти для реалізації у 2017 році мали подавати протягом квітня, однак нещодавно вирішили продовжити строки до кінця травня. Хто не встигне, влітку зможе направити проекти на 2018 рік.