• Сьогодні: Вівторок, 25 Січня, 2022

“Зробимо Україну чистою!”: 23 квітня у Броварах – Велика Толока

Квітень19/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

23 квітня відбудеться всеукраїнська толока в рамках кампанії «Зробимо Україну чистою». Участь у ній візьме і наше місто, цього дня прибирання анонсували у 6-ти локаціях. Про це йдеться у повідомленнях активістів та на сторінці кампанії у Фейсбуку.

Як зазначають організатори, толока розпочнеться суботнього ранку о 10:00. Добровольців просять попередньо зареєструватися, вказавши місце прибирання. У кожної з шести локацій, де відбудеться прибирання, визначений власний координатор.

Локації толоки у Броварах

 1. Локація «БЦРЛ». Місце зустрічі – зупинка «Поліклініка» (вул. Шевченка). Координатор – Олена Сіверська, 096 831 8983.
 2. Локація «Термінал». Місце зустрічі – біля приватного будинку за адресою вул. Драгоманова 17. Місце прибирання – ліс у цьому районі. Координатор – Марина Олійник, 063 463 0696.
 3. Локація «6 школа». Місце зустрічі – біля приватного будинку за адресою: вул. Герцена, 28. Місце прибирання – ділянка між школою № 6 і залізничними рейками. Координатор – Ярослав Слюсаренко, 067 500 3007.
 4. Локація «Військова частина». Місце збору і прибирання – поле біля військової частини за Зеленою галявиною. Координатор – Андрій Саук 0674050501.
 5. Локація «Богунська». Місце збору – перехрестя вулиць Богунської та Биківнянської (колишня Леваневського). Місце прибирання – ліс вздовж вулиці Биківнянської. Координатор – Олена Лахно, 095 805 6199.
 6. Локація «Дубки». Місце збору – «Сотка». Місце прибирання – гай у районі вул. Олега Оникієнка, 8-б. Координатор – Євген Авдеєнко, 096 717 0117.

Організатори вказують, що кількість визначених локацій не є остаточною. Пізніше можуть додатися інші пункти. Як зазначено на офіційному сайті організації-ініціатора кампанії «Let’s do it, Ukrane», у Броварах і районі координатором є броварський депутат Андрій Саук.

 • avatar
  Iryna
  6 років тому

  То 23 квітня чи березня:) У заголовку квітня, а в першому абзаці березня. Гарна ідея! А взагалі є народна приказка: чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Якби всі керувалися нею, то й толоки такі були б не потрібні.

 • avatar
  Анатолій Кузьменко
  6 років тому

  Суботник не підпадає під Закон ” Про декомунізацію”. Просто цікаво

  • avatar
   Дмитро Карпій
   6 років тому

   Якщо це запитання, то я не зовсім зрозумів, що вас цікавить. Але відмінність між поняттями “суботник” та “толока” можна почитати у словниках. Судячи із анонсованого, організатори роблять саме толоку.