• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

АНОНС: 12 серпня в парку безкоштовно покажуть кіно “Ілюзія обману”

Серпень12/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Традиційно в суботу у парку “Перемога” відбудеться кінопоказ просто неба. Там покажуть американську кінострічку «Ілюзія обману» французького режисера Луї Летер’є. Про це зазначено в оголошенні організаторів заходу у соціальній мережі FB.

Як зазначається в повідомленні, захід відбудеться у суботу, 12 серпня, о 20:00 на галявині неподалік «Мушлі» у броварському парку «Перемога». Кіно демонструватимуть українською мовою. Зазвичай організатори радять брати із собою теплі або прохолодні напої, смаколики, пледи та каремати. Вхід вільний.

Нагадаємо, що покази фільмів просто неба відбуваються у рамках проекту «KiwiKino» за участю броварського осередку «Молоді Демократичного альянсу». Другий сезон кінопоказів в цьому році мав розпочатися 24 червня мультфільмом «Frozen», але через погодні умови був перенесений на 2 липня. Наступний показ відбувся 15 липня, спільно з Благодійним Фондом «Інна» в рамках Дня Добра, який відбувся на підтримку хворого маленького броварчанина Артема. 23 липня показали кінострічку “Розумник Вілл Хантін”, а 30 липня – стрічку «У пошуках щастя». Минулої суботи у рамках сімейного кінопоказу був представлений мультфільм «Звірополіс».