• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

Розпочинається другий сезон безкоштовних кінопоказів у парку “Перемога”

Червень19/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цього тижня, 24 червня, в суботу, стартує другий сезон безкоштовних кінопоказів просто неба в парку «Перемога», який відбудеться в рамках проекту «KiwiKino» за участю броварського осередку «Молоді Демократичного альянсу». Про це йдеться в повідомленні у соціальній мережі FB.

Як зазначається в оголошенні, перший показ другого сезону відкриє мультфільм «Frozen» мовою оригіналу. Організатори запрошують всіх охочих та радять брати із собою теплі напої, смаколики, пледи та каремати.

Як повідомила Марина Олійник, організаторка події та голова осередку «Молоді Демократичного Альянсу», цьогоріч проект “KiwiKino” має на меті не тільки показувати броварчанам хороші комерційні стрічки, але й маловідомі, проте соціально важливі фільми.

“Починаємо сезон показів у співпраці із “MOVA”, прогресивною школою англійської мови, та зі стрічки “Frozen” мовою оригіналу. Власне, ми раді починати із фільму англійською мовою. Нам здається, це хороша можливість броварчанам у приємній атмосфері на просторій галявині та у компанії друзів вдосконалити свої знання мови. Плануємо цього сезону урізноманітнити покази цікавим інтерактивом та обговореннями. Наші очікування – це бажання містян розвиватися разом із нами. Бо цього літа ми хочемо не тільки показувати веселі фільми, а й піднімати важливі питання та обговорювати їх», – зазначила Марина.

Сеанс кінопоказу відбудеться 24 червня, в суботу, о 20:00, в парку “Перемога”, на галявині неподалік «Мушлі».

Нагадаємо, що вперше покази фільмів просто неба в рамках проекту «KiwiKino» розпочали в минулому році під час святкування Дня молоді у Броварах – 26 червня. Тоді охочим продемонстрували американський фільм «Завжди кажи «ТАК» із Джимом Керрі в головній ролі.